۰ نفر
تور ارازن چابهار در نوروز ۱۴۰۲ + جدول قیمت

قیمت انواع تور مسافرتی چابهار ویژه نوروز ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین، نام بندر چابهار حتما به گوشتان خورده است. نام چابهار با تصور کشتی‌های غول‌پیکر و سواحل تجاری همراه می‌شود. موقعیت برجسته این بندر، در اخبار و رسانه‌ها، آن را به سوژه‌ای خبری تبدیل می‌کند و کمتر کسی درباره «منطقه آزاد تجاری چابهار» نشنیده است؛ اما در کنار تمام ویژگی‌های برجسته تجاری و صنعتی، این منطقه از جنوب ایران، دیدنی‌های بکر و چشم‌نوازی دارد.

سواحل چابهار با تنوع بالا در شکل ظاهری و فرسایشی آن، زیباترین و پاکیزه‌ترین سواحل جنوبی ایران هستند. این منطقه از ایران با وجود تمام محرومیت‌هایی که دارد، دربردارنده ظرفیت‌های بکر گردشگری است. نمونه‌های این جذابیت‌ها،‌ هیچ کجای دیگر ایران وجود ندارد و تنها در خارج از مرزها می‌توان نمونه‌های آن‌ را یافت.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی این هفته در خصوص تور مسافرتی چابهار ؛ برای ۳ شب سفر رفت و برگشت هوایی به چابهار و اقامت در هتل سپیده قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق کودک بدون تخت مبلغ ۲,۸۴۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل لاله برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۷,۳۵۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد

قیمت تور چابهار ( ۳ شب / نوروز ۱۴۰۲)
هتل
درجه هتل
نوع اتاق
قیمت (هرنفر / تومان)
سپیده
۲
۲ تخته
۵,۵۰۰,۰۰۰
سپیده
۲
کودک با تخت
۲,۸۴۰,۰۰۰
گیلان
۳
۲ تخته
۶,۵۰۰,۰۰۰
گیلان
۳
کودک با تخت
۲,۸۴۰,۰۰۰
رزمکران
۳
۲ تخته
۶,۸۰۰,۰۰۰
رزمکران
۳
کودک با تخت
۲,۸۴۰,۰۰۰
شاهان
۴
۲ تخته
۷,۰۰۰,۰۰۰
شاهان
۴
کودک با تخت
۲,۸۴۰,۰۰۰
لاله
۴
۲ تخته
۷,۳۵۰,۰۰۰
لاله
۴
کودک با تخت
۲,۸۴۰,۰۰۰
۰ نفر