۰ نفر

قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

سفر زمینی با تور ارزان یزد در ایام نوروز چند؟ + جدول قیمت

۲۸ اسفند ۱۴۰۱، ۱:۰۰
کد خبر: 707304
سفر زمینی با تور ارزان یزد در ایام نوروز چند؟ + جدول قیمت

بررسی هزینه تور مسافرتی یزد ویژه نوروز ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین، برای سفرهای نوروزی بسیاری از مسافران به دنبال تور ارزان یزد ویژه ایام عید هستند. در فصل زیبای بهار همه‌چیز تازه شده و ایران رنگ‌وبویی جدید با رایحه‌ی گل‌های بهاری به خود می‌گیرد. در هر شهر ایران که قدم بگذارید؛ در کوچه‌پس‌کوچه‌هایش بوی گل و شکوفه‌های جذاب را استشمام خواهید کرد. شهر یزد نیز از این قاعده مستثنی نیست و آماده‌ی میزبانی از شما در این فصل است.

از آنجایی که بهترین زمان تور مسافرتی یزد، عید نوروز و فصل بهار نیز معرفی می‌شود؛ این استان شلوغی زیادی را تجربه می‌کند. توریستان، گردشگران و مسافران زیادی در بهار به یزد مراجعه می‌کنند و بیش‌از همیشه این استان پرتردد می‌شود.

همچنین آب و هوای یزد در بهار، معتدل و بسیار دلپذیر می‌شود و سفر را برای شما لذت‌بخش می‌کند. البته بهتر است توجه کنید اگر برای کویرگردی به یزد می‌آیید، بهترین زمان سفر به یزد فصل پاییز و زمستان است. در غیراین صورت در بهار نیز می‌توانید از جاهای دیدنی یزد دیدن کنید و ایام خوشی را برای خود و همسفرهایتان در تور مسافرتی یزد رقم بزنید.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی، سفر رفت و برگشت زمینی به یزد و اقامت در هتل مشیر برای ۳ شب اقامت مبلغ ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان و برای ۴ شب اقامت مبلغ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالی است که هتل پارسیان صفاییه برای همین نوع سفر و ۳ شب اقامت مبلغ ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان و برای ۴ شب اقامت مبلغ  ۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تور زمینی یزد ( شب / نوروز ۱۴۰۲)
هتل
درجه هتل
مدت اقامت
قیمت (هرنفر/ تومان)
کاروانسرای مشیر
۳
۳ شب
۳,۳۰۰,۰۰۰
کاروانسرای مشیر
۳
۴ شب
۴,۳۰۰,۰۰۰
فیروزه
۳
۳ شب
۳,۸۵۰,۰۰۰
فیروزه
۳
۴ شب
۴,۹۰۰,۰۰۰
صفائیه
۵
۳ شب
۴,۴۰۰,۰۰۰
صفائیه
۵
۴ شب
۵,۴۰۰,۰۰۰
فاضلی
۴
۳ شب
۴,۵۰۰,۰۰۰
فاضلی
۴
۴ شب
۵,۷۰۰,۰۰۰
مشیر الممالک
۵
۳ شب
۵,۹۰۰,۰۰۰
مشیر الممالک
۵
۴ شب
۷,۵۰۰,۰۰۰