۰ نفر

سرلشکر سلامی: امروز اروپا به‌طور رسمی وارد جنگ غیرسخت با ما شده است

۴ اسفند ۱۴۰۱، ۱۲:۵۲
کد خبر: 702849
 سرلشکر سلامی: امروز اروپا به‌طور رسمی وارد جنگ غیرسخت با ما شده است

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ما با جبهه دشمنان انقلاب و ملت ایران هیچگاه در صلح نیستیم، گفت: امروز اروپا عریان و آشکار و به‌طور رسمی وارد جنگ غیرسخت با ما شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با حضور در ستاد فرماندهی کل سپاه با سردار سرلشکر حسین سلامی در آستانه فرخنده میلاد امام حسین علیه السلام و روز پاسدار، دیدار و گفتگو کرد.

 سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه و خجسته زادروز امام حسین علیه السلام و روز پاسدار و قدردانی از مراتب محبت فرمانده کل ارتش و آحاد ارتشیان عزیز نسبت به همکاران و همرزمان خود در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ارتش مقتدر جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دوبال دفاعی انقلاب و ملت عظیم‌الشأن ایران هستند که به مثابه پیکره‌ای واحد، دشمنان میهن عزیزمان را مایوس و ناکام ساخته‌اند.

وی افزود: دشمنان بزرگ ما به وسعت همه قدرت‌های شیطانی عالم پیچیده‌ترین، جدی‌ترین و قدرتمندترین نقشه‌ها و ترفندهای خود برای دستیابی به اهداف شوم علیه ایران و ایرانی را در تلاشی ناکامی و شکست‌خورده بکار گرفته‌اند.

 سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه ما با جبهه دشمنان انقلاب و ملت ایران هیچگاه در صلح نیستیم، خاطرنشان کرد: امروز اروپا عریان و آشکار و به‌طور رسمی وارد جنگ غیرسخت با ما شده است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به تهی شدن و ته کشیدن ذخایر راهبردی قدرت‌های استکباری و ضد ایرانی برابر ملت ایران تصریح کرد: دشمنان پس از اضمحلال صدام و رژیم بعثی عراق در جنگ تحمیلی هشت ساله،  تروریسم تکفیری را تولید، سازماندهی و به میدان نبرد با انقلاب و ایران عزیز گسیل داشتند، اما با الطاف و امدادهای الهی،  درایت رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی، هوشمندی و هوشیاری ملت و حماسه‌آفرینی‌های مدافعان حرم در جبهه مقاومت اسلامی آن‌ها هم مضمحل شدند.

سرلشکر سلامی افزود: کار دشمن به جایی رسیده است که اپوزیسیون سرگردان و بی‌خاصیت و ورشکستگان سیاسی طرد شده توسط ملت ایران را به میدان آورده تا از پیش‌روندگی، شادابی و قدرت‌افزایی ایران و ایرانی جلوگیری کند، اما کاری از پیش نمی‌برند.

وی ماموریت و مسئولیت سپاه و ارتش در قبال صحنه‌آرایی‌های دشمنان در میدان دشمنی با انقلاب و ملت ایران را بسیار سنگین و خطیر برشمرد و تاکید کرد: امامین انقلاب اسلامی ارتش و سپاه را دارای استعدادهای فوق‌العاده و در تراز و تعداد قدرت‌های بزرگ قرار داده‌اند، به‌گونه‌ای که ایران اسلامی به طرف هر کشوری برود آن کشور پیروز می‌شود، این در حالی است که در صحنه‌های معکوس امریکایی‌ها به  طرف هر کشوری بروند چیز جز شکست عاید آنها نمی‌کند.

فرمانده کل سپاه وحدت، اخوت، دوستی، یکدستی، هم‌افزایی و هماهنگی همه‌جانبه سپاه و ارتش را ضامن اقتدار ایران عزیز برابر دشمنان دانست و تاکید کرد: به فضل الهی ارتش و سپاه به‌عنوان بازوان پرتوان و قدرت‌ساز ایران اسلامی، پاسدار انقلاب و ارزش‌های دینی، انقلابی و ملی هستند.