۰ نفر

کشف جسد دست و پا بسته زن تهرانی در کمد خانه اش

۲۸ آبان ۱۴۰۱، ۱۰:۴۶
کد خبر: 682214
کشف جسد دست و پا بسته زن تهرانی در کمد خانه اش

 پلیس پایتخت در جست‌وجوی مردی است که ممکن است یک زن را به طرز هولناکی به قتل رسانده باشد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از همشهری؛ کشف جسد دست و پا بسته زن تهرانی در کمد خانه اش باعث شد تا  تحقیقات در این پرونده از ساعت‌ ۲۳ شامگاه دوم دی ماه پارسال شروع شد؛ آن روز به تیم جنایی خبر رسید که زنی ٧٠ ساله در خانه‌اش به قتل رسیده است. محل جنایت خیابانی در شمال غرب تهران بود.

تیم جنایی پس از حضور در محل متوجه شد که زن ٧٠ ساله‌ای بر اثر خفگی به قتل رسیده است. نخستین فردی که با جسد مواجه شده و پلیس را خبر کرده بود دختر مقتول بود.

او در تحقیقات کشف جسد دست و پا بسته زن تهرانی در کمد خانه اش گفت: آخرین بار ۲شب قبل با مادرم صحبت کردم. او گفت قصد دارد به خانه دوستانش برود و پس از آن دیگر خبری از او نداشتم. امروز صبح هرچه به تلفن او زنگ زدم جواب نداد.  من که نگران شده بودم راهی خانه وی شدم تا از او خبری بگیرم اما هر چه زنگ در را زدم، جوابی نشنیدم.

وی ادامه داد: سرایدار ساختمان مدت‌ها بود کارهای نظافت خانه مادرم را هم انجام می‌داد به همین دلیل یکراست به اتاق سرایداری رفتم، اما اثری از وی نبود. همسرش می‌گفت که مرد سرایدار چند روزی است ناپدید شده و هیچ‌کس از او خبری ندارد. آن روز با کلید یدکی که داشتم وارد خانه مادرم شدم و به جست‌وجو در داخل خانه پرداختم. ناگهان داخل کمد دیواری با جسد دست و پا بسته مادرم مواجه شدم و وحشت‌زده همسایه‌ها را خبر کردم.

در ادامه تحقیقات کشف جسد دست و پا بسته زن تهرانی در کمد خانه اش، جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد. مأموران با انجام بررسی‌های بیشتر متوجه شدند که تمام طلا وجواهرات مقتول به سرقت رفته است.

با بررسی‌های بیشتر، مدارک و شواهدی به‌دست آمدکه نشان می‌داد مرد سرایدار عامل این جنایت است و تحقیقات برای بازداشت او آغاز شد.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان این خبر گفت: همه شواهد از این حکایت داشت که مرد سرایدار پس از قتل زن تنها و سرقت طلا و جواهرات او، فراری شده است. از آنجا که هیچ رد و سرنخی از متهم در دست نیست، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای جنایی تهران مجوز انتشار تصویر بدون پوشش متهم فراری را صادر کرده و کسانی که از مخفیگاه متهم اطلاع دارند می‌توانند با شماره ۵۱۰۵۵۵۱۰ تماس بگیرند و موضوع را به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران اطلاع دهند.