۰ نفر

گفت و گوی دادستان کل با تعدادی از دستگیرشدگان اعتراضات اخیر در مشهد

۲۷ آبان ۱۴۰۱، ۲۰:۴۰
کد خبر: 682159
گفت و گوی دادستان کل با تعدادی از دستگیرشدگان اعتراضات اخیر در مشهد

دادستان کل کشور در جریان بازدید از محل نگهداری عده ای از بازداشتی های ناآرامی های اخیر در مشهد گفت: دشمن با تمام توان وارد میدان شده اما ترفندهای آنان را می‌شناسیم و از تهدیدها هراسی نداریم.

به گزارش اقتصادآنلاین، مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: حجت الاسلام والمسلمین منتظری با اشاره به تلاش بی وقفه دشمن برای ویرانی ایران اسلامی گفت: شاهد یک جنگ تمام عیار ترکیبی علیه مردم ایران هستیم اما آنها همواره از استقامت و پایمردی این ملت بزرگ شکست خورده اند و این بار نیز مایوس خواهند شد.

منتظری با اشاره به روحیه جهادگر مردم ایران افزود: صدام می خواست ظرف یک هفته تهران را فتح کند اما در کنار ابرقدرت‌های جهان ۸ سال زمین‌گیر شد. دشمن برای این آشوبها از مدتها قبل برنامه ریزی و تقسیم کار کرده بود اما آحاد ملت فهیم و با بصیرت ایران راه خود را از آنها جدا کردند و همین مطلب دشمن را درمانده و عصبانی کرده است.

منتظری ضمن تسلیت به مناسبت شهادت ۲ نیروی بسیجی در مشهد گفت: همانگونه که رهبری معظم فرمودند اینگونه اقدامات ضد انسانی بی پاسخ نخواهد ماند و دستگاه قضایی در راستای مجازات عوامل چنین جنایت‌هایی ان شاءاالله به وظیفه خود عمل خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، در این بازدید، دادستان کل کشور به همراه محمد حسین درودی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی و جمعی از مقامات قضایی، انتظامی و امنیتی با حضور در بخش‌های مختلف محل نگهداری دستگیرشدگان ناآرامی های شده با تعدادی از آنها گفتگو کرده و بر اجرای دقیق ضوابط، قوانین و مقررات تاکید کرد.

براین اساس محمد حسین درودی دادستان عمومی و انقلاب مشهد با تشریح اقدامات انجام شده از کار جهادی و تلاش مضاعف نیروهای انتظامی، نیروهای اجرایی، امنیتی، بسیجیان دلاور و قضات در مسیر برقراری نظم و امنیت تقدیر و تشکر کرد و گفت: رمز موفقیت ما حضور مقتدرانه مردم در صحنه است.