۰ نفر

فال ابجد روزانه یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱

۱۵ آبان ۱۴۰۱، ۱:۱۷
کد خبر: 679107
فال ابجد روزانه یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد امروز ۱۵ آبان را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۱۵ آبان را می توانید در این قسمت بخوانید.

 فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د ب د

تعبیر: طالعت روشن است. به‌زودی خیر و برکت در زندگی شما سرازیر خواهد شد که موفقیت و سربلندی را در آینده برایتان به وجود می آورد و شما را از مشکلات نجات می دهد،، به زودی به ثروتی می‌رسید که آینده تان را تغییرات اساسی خواهید بخشید. که شادمانی و نشاط در زندگی خود به دست خواهید آورد.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ‌‌د ب ج

تعبیر: فردی باعث ناراحتی شما شده شایسته است که او را به خداوند بسپارید و به دنبال تلافی عملش نباشید چرا که بعدا پشیمان می‌شوید. خبرهای ناراحت کننده ای به گوشتان می رسد اما به خداوند توکل کنید که حل می‌شود. شما می خواهید به سفری بروید که لحظات بسیار خوبی را با خانواده خواهید داشت.

رایگان گردی در بوسفر

 فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: شما هدف خیری دارید و به اهدافتان دست پیدا می‌کنید و نعمات بسیاری به شما میرسد و خوشبخت میشوید. اگر می‌خواهید معامله کاری را انجام دهید به دنبالش باشید چراکه سود و منفعت بسیاری برایتان دارد.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: در حال حاضر شانس خوبی ندارید، عجله نکنید تا بعداً پشیمان نشوید، هدف شما خوب نیست و پس از آن بگذرید که برایتان سودمند خواهد بود. اشخاصی هستند که دشمن و بدخواه شما هستند پس از آنها دوری کنید تا برایتان مشکلی ایجاد نکند.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ د د

تعبیر: در انجام کارها عجله نکنید و همیشه رضای خداوند را در نظر بگیرید تا به مشکل بر نخورید. شانس شما خوب است اما می خواهید تنبل و بی اراده باشید به همین خاطر به خواسته هایتان دست پیدا نمی کنید. اشخاصی بد شما را می خواهند پس مواظب باشید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ب آ د

تعبیر: از طرف شخصی میراث خوبی به شما می‌رسد و مشکلات اقتصادیتان تمام میشود. کار و شغل شما مساعد شده و شرایط زندگی خوب می‌شود و به خواسته هایتان دست پیدا میکنید. اگر میخواهید خانه ای معامله کنید، بخرید که پر سود است.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ب آ ج

تعبیر: اگر گرفتاری هایی دارید که نسبت به آن درمانده شده اید با افراد باتجربه و بزرگ مشورت کنید و به حرف آنها گوش دهید. شما مدتی است که اهداف و آرزوهای بزرگی دارید که خداوند کمک رسانتان در آن بود و مشکلاتتان حل میشود و شرایط تان بهتر می گردد.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: آ ج ب

تعبیر: طالعت خوب است. در زندگی امیدتان به خداوند باشد به زودی از طرف شخصی خبرهای خوشحال کننده ای را دریافت خواهید کرد که موفقیت و سربلندی را در زندگی برایتان به وجود می‌آورد،، و شما را به هدف هایتان می رساند، اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید به زودی به انجام آن عمل کنید تا به پیروزی برسید.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: آ د ب

تعبیر: دچار مشکلات بسیار زیادی در زندگی خود خواهید شد بهتر است؛ از فتنه و فتنه انگیزی های بیهوده دست بردارید که برایتان مشکلات بزرگی به وجود می آورد و شما را به نابودی می رساند،، صبور باشید و کارهای خود را با عجله به انجام نرسانید تا مرتکب اشتباهات بسیار زیادی در زندگی خود نشوید.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: ج د آ

تعبیر: آینده خوبی درپیش دارید. گره از کارتان گشوده خواهد شد رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید،، بهتر است؛ شکر گزار نعمت های فراوان خداوند باشید و در راز و نیاز با او بپردازید،، تا بتوانید به آرامش برسید و خودتان را از مشکلات نجات دهید زندگی تان را تغییرات اساسی بدهید و شادی را به دست بیاورید.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ج د

تعبیر: شخصی در صدد شماست که برایتان مشکلات فراوانی در آینده به وجود بیاورد و شما را به دردسر های بزرگی مواجه کند،، سعی کنید؛ به دیگران اجازه ندهید که برایتان در زندگی تصمیم گیری های نابجا داشته باشند و شما را به نابودی برسانند سعی کنید؛ از اطرافیان تان برای چند مدتی دوری کنید.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج د ج

تعبیر: طالعت نیک است. به زودی غم و اندوه از خودتان خارج خواهد شد و موفقیت سربلندی در زندگی شما سرازیر می شود بهتر است؛ از مشکلات هراسی به دل خود راه ندهید،، شخصی مورد حمایت شما قرار می گیرد و در برابر مشکلات از شما محافظت می کند.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید