۰ نفر

دانشگاه ها در سال جدید تحصیلی مجازی برگزار می شود؟

۴ شهریور ۱۴۰۱، ۱۷:۵۷
کد خبر: 663282
دانشگاه ها در سال جدید تحصیلی مجازی برگزار می شود؟

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه دانشگاه‌ها در سال تحصیلی جدید به صورت کاملا حضوری برگزار می‌شوند، گفت: نیاز است که تمهیدات لازم برای حضور پر شور و نشاط دانشجویان انجام شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، محمدعلی زلفی گل گفت: از خداوند می‌خواهیم به دولتمردان کمک کند تا در مسیر راه شهدا گام بردارند و تلاش کنند خواسته شهدا را محقق کنند. 

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مهم‌ترین خواسته شهدا را گام برداشتن در راه دین، حمایت از ولایت، اجرای عدالت، فساد ستیزی و مردمی بودن برشمرد و گفت: امیدواریم خداوند این توفیق را به دولتمردان بدهد تا در این راستا گام بردارند.

دکتر زلفی گل با اشاره به دیدار خود با روسای مراکز دانشگاه‌های استان کرمان در این سفر  تصریح کرد: در این دیدار با مشکلاتی که دانشگاه‌ها در آغاز سال تحصیلی جدید با آن روبرو هستند، آشنا می‌شویم و تلاش می‌شود این مشکلات برطرف شود. وی از استاندار کرمان درخواست کرد همچون همیشه حامی و پشتیبان آموزش عالی و روسای دانشگاه‌های استان باشد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه دانشگاه‌ها در سال تحصیلی جدید به صورت کاملا حضوری برگزار می‌شوند، تصریح کرد: نیاز است که تمهیدات لازم برای حضور پر شور و نشاط دانشجویان انجام شود. قبل از شروع سال تحصیلی جدید باید بحث‌های رفاهی، خوابگاهی، تغذیه و ایاب و ذهاب دانشجویان برنامه‌ریزی شود تا امکانات لازم برای دانشجویان مهیا شود.