۰ نفر

خواننده رپ معروف عزادار شد + عکس

۱۲ مرداد ۱۴۰۱، ۱۰:۲۳
کد خبر: 658165
خواننده رپ معروف عزادار شد + عکس

سامان ویلسون، خواننده رپ معروف در مراسم عزاداری سیدالشهدا شرکت کرد.

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ تصویری از سامان ویلسون، خواننده رپ معروف و عضو گروه «زدبازی» در مراسم عزاداری هیات ثارالله زنجان را می بینید.

 عزاداری سامان ویلسون

خواننده رپ معروف عزادار شد + عکس

علاقه سامان ویلسون به مداحی

سامان رضاپور با نام هنری سامان ویلسون متولد ۲۷ خرداد ۱۳۶۴ در تهران، پایه‌گذار رپ گانگستری و یکی از خوانندگان گروه رپ فارسی زدبازی است.

او خطاب به سید مجید بنی فاطمه مداح مشهور کشور گفته است که نوحه حماسی شما ما را خیلی تحت تاثیر قرار داده است.

او گفت طرفدار هر گونه موسیقی از جمله نوحه هست و ادامه داد خیلی دوست دراد این مداح مشهور کشور را ملاقات کند.

گروه زدبازی سامان ویلسون

او گروه زدبازی را اوایل دهه ۸۰ با کمک مهراد مستوفی راد (مهراد هیدن) در لندن راه‌اندازی کرد. سامان ویلسون پس از مدتی به دلایل شخصی از گروه و کلاً از موسیقی کناره گرفت، اما سال ۱۳۸۶ بازگشتی کوتاه و غافل‌گیرانه در ترانهٔ تابستون کوتاهه داشت که با اجرای ورسِ آخر آن عملاً از گروه خداحافظی کرد.

بازگشت سامان ویلسون

اوایل خرداد سال ۹۳ شایعاتی مبنی بر دوباره خواندن سامان ویلسون در زدبازی قوت گرفت که صحت آن مشخص نشد؛ در اسفند ۹۳، مهراد هیدن در صفحهٔ شخصی اینستاگرام اش پستی مبنی بر پایان دادن بر شایعات و پاسخ بسیاری از سوالات را درج کرد که خبر از بازگشت ویلسون داد. در ۲۷ فوریه ۲۰۱۵، سامان ویلسون با آلبوم بزرگ (جلد دو) رسماً به عرصه موسیقی بازگشت. مهراد هیدن به عنوان خواننده ثابت و سهراب ام جی، آرش دارا، تارا صلاحی، کیارش و سیامک به عنوان خواننده مهمان در این آلبوم حضور دارند.

دلیل جدایی سامان ویلسون

دلیل اصلی جدایی وی از زدبازی مشکلات خانوادگی و خصوصی بود وی در بهار ۹۷ دوباره به رپ بازگشت و ابتدا ترکی با سهراب ام جی به نام (صد تا یه غاز) ساخت که دیس به شاخ‌های مجازی بود و ترک بعدی هم با همکاری سهراب ام جی به نام (همه چی هست) در مرداد منتشر شد که آهنگسازی هردو به عهده خشایار SR است.