۰ نفر

سرقت به روش تصادف ساختگی در تهران

۳ مرداد ۱۴۰۱، ۱۹:۰۰
کد خبر: 655941
سرقت به روش تصادف ساختگی در تهران

رییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو لحظاتی پس از سرقت با حضور به موقع پلیس خبر داد و گفت: متهم به روش تصادف ساختگی اقدام به سرقت می‌کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا, سرهنگ جلیل موقوفه‌ای اظهار داشت: در پی اعلام یک فقره سرقت خودرو در محله تهران نو که دختر ۱۲ ساله مال باخته نیز داخل خودرو بود، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۲۸ تهران نو قرار گرفت و ماموران به سرعت به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران در محل حاضر و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد راننده خودرو پراید با تصادف ساختگی اقدام به سرقت خودرو سراتو کرده که دختر مال باخته هم داخل خودرو است. ماموران به سرعت مشخصات سارق و خودرو سرقت شده را به سایر واحدهای گشتی اعلام کردند و طرح مهار سارق اجرا شد که در یک عملیات منسجم پلیسی در نهایت سارق دستگیر شد.

رییس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: دختر بچه سالم و سلامت به آغوش خانواده برگشت و در بررسی خودروی سواری متهم که با خودرو مال باخته تصادف کرده بود مشخص شد هفته گذشته سرقت شده است که متهم ۵۰ ساله در تحقیقات اولیه به سرقت خودرو به روش تصادف ساختگی اعترف کرد و مال باختگان شناسایی شدند.

۰ نفر