۰ نفر

مدیر روستا: دایی تنها گزینه داخلی کمیته فنی بود/ احتمال انتخاب سرمربی خارجی وجود دارد

۲۶ تیر ۱۴۰۱، ۱۰:۲۵
کد خبر: 653820
مدیر روستا: دایی تنها گزینه داخلی کمیته فنی بود/ احتمال انتخاب سرمربی خارجی وجود دارد

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال، از علی دایی به عنوان تنها گزینه ایرانی این کمیته برای جانشینی دراگان اسکوچیچ در تیم ملی نام برد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علی اصغر مدیرروستا درباره نشست مشترک اعضای هیئت رئیسه و کمیته فنی فدراسیون فوتبال که قرار است امروز برگزار شود، گفت: مطابق صحبتی که کردیم، قرار شد اگر ظرفیت‌های داخلی توانایی داشته‌اند، از آنها استفاده کنیم. اگر هم نتوانستیم با شرایط موجود به نتیجه برسیم که مربی داخلی می‌تواند بهتر کمک کند، دلیل ندارد حتماً مربی ایرانی بگذاریم که توانایی ندارد. به موازات آن، یک مربی خارجی مد نظر هیئت رئیسه و کمیته فنی قرار می‌گیرد و گزینه‌ای که به صلاح باشد، انتخاب می‌شود.

وی در مورد پیشنهاد فدراسیون به علی دایی برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال عنوان کرد: نظر اصلی کمیته فنی درباره گزینه ایرانی، فقط علی دایی بود که این مربی پیشنهاد ما را رد کرد. باید ببینیم در جلسه امروز چه اتفاقی می‌افتد.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال درخصوص اظهارات نادر فریادشیران که امیر قلعه‌نویی را سرمربی جدید تیم ملی معرفی کرده بود، گفت: تاکنون چنین موضوعی در  جلسه نبوده است.

مدیرروستا با اشاره به جوّ موجود میان بازیکنان تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: مشخص است مودت و همدلی که سال‌های گذشته داشته‌اند، در تیم ملی کمرنگ شده و این برای هر تیمی خطرناک است. یکدلی بیشترین نقطه قوت تیم ملی در دو جام جهانی گذشته و مدت اخیر بوده و این همدلی باید به روح تیم ملی برگردد. همه بازیکنان تیم ملی بدانند باید مطیع سرمربی باشند و این موضوع باعث ایجاد همدلی می‌شود.

وی در این مورد که گفته می‌شود گزینه خارجی از دستور کار خارج شده، گفت: خیر. احتمال انتخاب سرمربی خارجی وجود دارد.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره زمان تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی تصریح کرد: بعید می‌دانم امروز (یکشنبه) چنین موضوعی رخ دهد و شاید سرمربی جدید در دو، سه روز آینده انتخاب شود. کمیته فنی نظر فنی خودش را می‌دهد.

مدیرروستا در مورد انتخاب سرمربی جدید تیم ملی پس از جلسه سرپرست فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: از این موضوع اطلاعی ندارم.