۰ نفر

گزارش امروز بازار خودرو؛

خبری از آئین نامه واردات خودرو نیست / بازار خودرو همچنان راکد + جدول قیمت

۱۲ تیر ۱۴۰۱، ۱۶:۲۳
کد خبر: 650271
خبری از آئین نامه واردات خودرو نیست / بازار خودرو همچنان راکد + جدول قیمت

در حالی که بنا به گفته ها قرار بود امروز تکلیف آئین نامه واردات خودرو مشخص شود و همین می توانست عامل کاهش قیمت ها شود، تاخیر مجدد در اعلام آن، نه تنها قیمت ها را در جای خود ثابت نگه داشت بلکه به رکود در معاملات بازار خودرو دامن زد. به نظر می رسد معامله گران منتظرند ببیند تکلیف قیمت ها و آئین نامه واردات چه می شود.

اقتصاد آنلاین- پرهام کریمی؛  پژو ۲۰۶ بدون تغییر ۳۰۱ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول هم در مدل  ۱۳۹۹ پس از افزایش دیروز، امروز بدون تغییر ۳۶۰ میلیون تومان معامله شد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما بدون تغییر ۴۱۰ میلیون تومان معامله می شود.

نسخه اتوماتیک با سقف شیشه ای و در مدل ۱۴۰۰، بدون تغییر بود و ۶۰۸  میلیون تومان معامله می شود.

نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱  هم تغییری نداشت و ۳۹۷ میلیون تومان معامله می شود.پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی بدون تغییر ۲۹۵ میلیون معامله می شود.

این خودرو در نسخه دوگانه سوز هم بدون تغییر قیمت ۳۱۰ میلیون تومان را ثبت کرد.پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۷۲  میلیون تومان معامله شد.

این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷ هم تغییری نداشت و ۳۱۵ میلیون تومان معامله می شود.پارس ELX-TU۵، خودروی جدید ایران خودرو بدون تغییر در بازار ۴۲۵ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۰۸ بدون تغییر ۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان معامله می شود.سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ تغییری در قیمت خود نداشت و ۳۰۲ میلیون تومان قیمت خورد.

این خودرو با موتور EF۷ هم بدون تغییر۳۳۰ میلیون تومان معامله شد دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۴۰۰ میلیون تومان قیمت خورد.

این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک هم بدون تغییر بود و در بازار ۵۱۰  میلیون تومان معامله می شود.

تارا اتوماتیک بدون تغییر ۵۹۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای هم تغییری نداشت و ۴۶۵ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس بدون تغییر ۳۰۰ میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای هم بدون تغییر ۳۲۸ میلیون تومان قیمت خورد.

ایران خودرو

پراید ۱۱۱ بدون تغییر ۲۰۴ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم بدون تغییر بود و امروز در بازار ۱۸۳ میلیون تومان معامله شد.

پراید وانت یا همان ۱۵۱ با ۲ میلیون کاهش در بازار ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۲۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو همینگونه ۲۱۵ میلیون تومان معامله شد.

سایناEX دنده ای بدون تغییر ۲۱۱ میلیون تومان معامله می شود. تیبا هاچبک بدون تغییر ۲۰۵ میلیون قیمت خورد.

نسخه صندوقدار این خودرو هم تغییری نداشت و ۱۹۴ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر همچنان در بازار ۳۶۸ میلیون تومان اعلام می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر ۳۷۵ میلیون تومان معامله شد.

سایپا