۰ نفر

ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران بدون تغییر ماند

۲۵ خرداد ۱۴۰۱، ۱۹:۰۹
کد خبر: 644831
ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران بدون تغییر ماند

در هفتاد و چهارمین جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران تصمیم بر عدم تغییر ساعات اجرای طرح ترافیک در تهران گرفته شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، هفتاد و چهارمین جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران ظهر امروز چهارشنبه ۲۵ خردادماه ۱۴۰۱ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و نمایندگان دستگاه‌های مسئول در حوزه حمل و نقل شهری برگزار شد.

بررسی اثرات ترافیکی احداث تونل شهید متوسلیان (امتداد جنوبی بزرگراه شهید صیاد شیرازی) به عنوان اولین دستور جلسه مطرح شد و در ابتدای بررسی این دستور، بخشی از مطالعات جامع حمل و نقل شهری و بازنگری‌های انجام شده در این بخش تشریح شد.

در ادامه جلسه عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره جزییات فنی تونل توضیحاتی داد.

در نهایت دستور تونل شهید متوسلیان مشروط به تأمین منابع خارج از بدنه شهرداری تهران به تصویب رسید، تونل شهید متوسلیان به طول ۸،۹ کیلومتر به ۳ محور دسترسی پیدا می‌کند.

تصمیم گیری در خصوص ساعات اجرای محدوده‌های ترافیکی شهر تهران به عنوان دومین دستور جلسه در هفتادوچهارمین جلسه شورای ترافیک شهر تهران مطرح شد.

در ابتدای بررسی این دستور عمار سعیدیان فر معاون بهره برداری از سیستم‌های حمل و نقل سازمان حمل و نقل و ترافیک گزارشی از سابقه اعمال محدودیت‌های ترافیکی در سال‌های گذشته و آمار تردد در محدوده‌های ترافیکی از زمان تغییر ساعات کار اداره‌های تهران ارائه کرد و در نهایت ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران بدون تغییر (۶:۳۰ تا ۱۷) باقی ماند.

۰ نفر