۰ نفر

گزارش امروز بازار؛

قیمت سکه افزایش یافت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۶:۵۶
کد خبر: 635814
قیمت سکه افزایش یافت

قیمت انواع سکه در بازار طلا تحت بر خلاف روند نزولی قیمت اونس جهانی افزایش قیمت انواع سکه را تجربه می‌کند. این در شرایطی است که قیمت سکه امامی ۳۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

اقتصاد آنلاین – پانیذ رحیمی؛ درحالی‌که قیمت اونس جهانی در آخرین لحظات ١٨١١ دلار و ٩٨ سنت ثبت شده است‌؛ بازار طلا و سکه برخلاف سیر نزولی و تعطیلی بازار جهانی افزایش قیمت انواع سکه را تجربه می‌کند. به‌صورتیکه سکه امامی ۳۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

به این ترتیب سکه امامی در این ساعت از معاملات، ١۴میلیون و ۴۶۰ هزارتومان قیمت خورده است. این سکه روز گذشته با قیمت ١۴ میلیون و ۱۵۳ هزارتومان معامله می‌شد که افزایش قیمتی در حدود ۳۰۰ هزار تومان را نشان می‌دهد. 

نیم سکه نیز با قیمت ۷ میلیون و ۸۴۵ هزارتومان معامله می‌شود. آخرین قیمت معاملاتی نیم سکه در روز گذشته، ۷میلیون و ۷۹۵ هزارتومان بود که کاهشی نزدیک به ۵۰ هزار تومان روبرو بوده است. 

همچنین ربع سکه ۴ میلیون و ۸۵۲ هزارتومان قیمت خورده است که نسبت به قیمت روز معاملاتی گذشته معادل ۴ میلیون و ۸۲۲ تومان، افزایش قیمتی در حدود ۳۰ هزار تومان داشته است.

هر سکه یک گرمی نیز با قیمت ۲ میلیون و ۷۴۵ هزارتومان معامله می‌شود که نسبت به قیمت آن در روز گذشته معادل ٢ میلیون و ۷۵۲ هزار تومان کاهشی در حدود ۱۰ هزار تومان داشته است.

حباب سکه چقدر است؟

به این ترتیب هر سکه امامی یک میلیون و ۴۳۱ هزارتومان، نیم سکه،  یک میلیون و ۳۳۵ هزارتومان، ربع سکه، یک میلیون و ۵۹۴ هزار تومان و هر سکه یک گرمی، یک میلیون و ۱۵۳ هزار تومان حباب دارد.