۰ نفر

عکسی غم انگیز از مهران غفوریان

۲۹ فروردین ۱۴۰۱، ۱۰:۴۷
کد خبر: 628897
عکسی غم انگیز از مهران غفوریان

مهران غفوریان عکسی در کنار مهرداد میناوند و علی انصاریان منتشر کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین،  مهران غفوریان 3 شهریور ماه 56 در تهران به دنیا آمد.فارغ التحصیل رشته نقاشی - نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد واحد تهران است.  مهران غفوریان در ۱۳ دی ماه ۱۳۹۳ وقتی ۴۰ ساله بود با دختری بنام آرزو ازدواج کرد، این دو در یک مرکز خرید با هم آشنا شدند و سپس تصمیم به ازدواج گرفتند. این زوج در نهایت بعد از ۴ سال در بهمن ۹۷ صاحب یک دختر بنام «هانا» شدند. مهران غفوریان عکسی در کنار مهرداد میناوند و علی انصاریان منتشر کرد و نوشت: عجب عکسی جای مهرداد و علی خیلی خالیه مهران و مجید خدا حفظ کنه...

عکسی غم انگیز از مهران غفوریان

عکسی غم انگیز از مهران غفوریان

نحوه ورود مهران غفوریان به بازیگری

مهران غفوریان بازیگری را با مجموعه طنز جنگ 39، به کارگردانی داریوش کاردان آغاز کرد؛ و خیلی زود به عرصه کارگردانان تلویزیونی پیوست.

از سال 1376 بود که برنامه گل ها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در برنامه 1377، با مهران مدیری هم بازی شد، سپس این چند نفر را کارگردانی کرد که در بین مردم به نام هژیرها معروف شده بود. بعد از آن هم، زیر آسمان شهر را ساخت که آغازی شد برای پخش هر شب سریال‌ها در تلویزیون. با موفقیت این مجموعه وی مبادرت به ساخت سری دوم و سوم آن نمود.
 
غفوریان سپس در سال 82 شروع به ساخت یک سریال نود شبی دیگر به نام «ورود ممنوع، ممنوع» کرد که ساخت این مجموعه پس از پخش چند قسمت از سوی مدیر وقت گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما متوقف شد.

پس از آن وی بیشتر به بازی در فیلم های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی مشغول شد و تنها یک فیلم ویدئویی به نام «من پلیس نیستم» ساخت. تا اینکه در سال 95 در هنگام ساخت سریال همسایه ها پس از شکستن پای آرش معیریان کارگردان سریال و انصراف او از ادامه کار، غفوریان کارگردانی کار را به عهده گرفت و فیلمبرداری را از اول آغاز نمود.

عکس بازیگران

مهران غفوریان و لاغری!

مهران غفوریان بازیگر، مجری و کارگردان شناخته شده کشورمان در قالب یک برنامه با فریدون جیرانی گفت‌وگو کرد. او در این مکالمه از کاهش وزن شدید خود گفت و باعث تعجب فریدون جیرانی شد. غفوریان درباره دلیل لاغری خود گفت به دلیل تعویض مفصل لگن مجبور به کاهش شدید وزن شده است. 

لاغر شدن مهران غفوریان آنقدر مورد علاقه همگان بود که کافی است این روزها جست و جوی کوتاهی در فضای مجازی داشته باشید و کلمه لاغری مهران غفوریان را سرچ کنید. آن موقع است با کلی مطلب مختلف از شایعه تا واقعیت روبه رو می‌شوید.

گویا پرسش‌هایی از این دست نیز از خود مهران غفوریان هم وجود داشته تا جایی که وقتی او در برنامه مجید صالحی حضور پیدا کرد، گفت: "من حدود ۵۳ کیلو وزن کردم ،خیلی ها از من می پرسند که آیا معده‌ات را کوچک کردی،آیا روده‌هایت درآوردی."

عکس بازیگران