۰ نفر

سفره هفت سین خانواده مهران غفوریان + عکس

۲۹ اسفند ۱۴۰۰، ۱۹:۲۷
کد خبر: 622153
سفره هفت سین خانواده مهران غفوریان + عکس

همسر مهران غفوریان عکسی از سفره هفت سین خود منتشر کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، همسر مهران غفوریان عکس زیر را در اینستاگرام منتشر کرد.

سفره هفت سین خانواده مهران غفوریان

سفره هفت سین خانواده مهران غفوریان + عکس

بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان 3 شهریور ماه 56 در تهران به دنیا آمد.فارغ التحصیل رشته نقاشی - نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد واحد تهران است.

نحوه ورود مهران غفوریان به بازیگری

مهران غفوریان بازیگری را با مجموعه طنز جنگ 39، به کارگردانی داریوش کاردان آغاز کرد؛ و خیلی زود به عرصه کارگردانان تلویزیونی پیوست.

 
از سال 1376 بود که برنامه گل ها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در برنامه 1377، با مهران مدیری هم بازی شد، سپس این چند نفر را کارگردانی کرد که در بین مردم به نام هژیرها معروف شده بود. بعد از آن هم، زیر آسمان شهر را ساخت که آغازی شد برای پخش هر شب سریال‌ها در تلویزیون. با موفقیت این مجموعه وی مبادرت به ساخت سری دوم و سوم آن نمود.
 
غفوریان سپس در سال 82 شروع به ساخت یک سریال نود شبی دیگر به نام «ورود ممنوع، ممنوع» کرد که ساخت این مجموعه پس از پخش چند قسمت از سوی مدیر وقت گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما متوقف شد.

پس از آن وی بیشتر به بازی در فیلم های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی مشغول شد و تنها یک فیلم ویدئویی به نام «من پلیس نیستم» ساخت. تا اینکه در سال 95 در هنگام ساخت سریال همسایه ها پس از شکستن پای آرش معیریان کارگردان سریال و انصراف او از ادامه کار، غفوریان کارگردانی کار را به عهده گرفت و فیلمبرداری را از اول آغاز نمود.

 
 

عکس بازیگران

مهران غفوریان و لاغری!

مهران غفوریان بازیگر، مجری و کارگردان شناخته شده کشورمان در قالب یک برنامه با فریدون جیرانی گفت‌وگو کرد. او در این مکالمه از کاهش وزن شدید خود گفت و باعث تعجب فریدون جیرانی شد. غفوریان درباره دلیل لاغری خود گفت به دلیل تعویض مفصل لگن مجبور به کاهش شدید وزن شده است. 

لاغر شدن مهران غفوریان آنقدر مورد علاقه همگان بود که کافی است این روزها جست و جوی کوتاهی در فضای مجازی داشته باشید و کلمه لاغری مهران غفوریان را سرچ کنید. آن موقع است با کلی مطلب مختلف از شایعه تا واقعیت روبه رو می‌شوید.

گویا پرسش‌هایی از این دست نیز از خود مهران غفوریان هم وجود داشته تا جایی که وقتی او در برنامه مجید صالحی حضور پیدا کرد، گفت: "من حدود ۵۳ کیلو وزن کردم ،خیلی ها از من می پرسند که آیا معده‌ات را کوچک کردی،آیا روده‌هایت درآوردی."

عکس بازیگران

 

۰ نفر