۰ نفر

به گزارش سرویس خودروی اقتصاد آنلاین؛

قیمت خودروهای دانگ فنگ + جدول قیمت کامل (۲۴ اسفند ۱۴۰۰)

۲۴ اسفند ۱۴۰۰، ۲۲:۰۰
کد خبر: 620944
قیمت خودروهای دانگ فنگ + جدول قیمت کامل (۲۴ اسفند ۱۴۰۰)

در جدول زیر قیمت روز انواع دانگ فنگ را در بازار مشاهده می‌کنید.

به گزارش اقتصادآنلاین، نتیجه همکاری شرکت پژو-سیتروئن و دانگ فنگ محصول ارزان قیمتی بود با نام سیتروئن الیزه که در بازار چین توانست فروش خوبی را تجربه نماید. هم زمان با تولید این خودرو، دانگ فنگ محصولی را تحت عنوان خود برپایه پلتفرم الیزه تولید کرد که نتیجه آن یک سدان با نام S۳۰ و یک هاچ بک با نام H۳۰ کراس بود که از موتور TU۵ بهره می برد. خودرو دانگ فنگ H۳۰ کراس توسط شرکت ایران خودرو در سال ۱۳۹۴ وارد بازار داخلی کشورمان شد.

از بین خودروهای دانگ فنگ موجود در بازار ایران دیگنیتی ۱۴۰۰ با قیمت ۱,۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان خرید و فروش می شود که نسبت به هفته گذشته تغییری نکرده اما نسبت به ۱۶ اسفند ماه ۱۱۰ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در نمایندگی ۸۵۹ میلیون تومان است. 

قیمت خودروی H۳۰ کراس ۱۳۹۸  با رینگ فولادی به ۵۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان رسید که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.  همچنین H۳۰ کراس ۱۳۹۸ با رینگ آلومینیومی ۴۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان قیمت خورد که نسبت به هفته پیش ۲۰ میلیون کاهش قیمت دارد. 

قیمت بازار انواع خودرو دانگ فنگ (اسفند ۱۴۰۰)
برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
دیگنیتی ۱۴۰۰ صفر ۱,۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰
دیگنیتی ۱۴۰۱ صفر (قیمت نمایندگی) ۸۵۹,۹۰۰,۰۰۰
H۳۰ کراس ۱۳۹۸ | با رینگ فولادی - ایران خودرو صفر ۴۹۵,۰۰۰,۰۰۰
H۳۰ کراس ۱۳۹۸ | با رینگ آلومینیومی - ایران خودرو صفر ۵۱۰,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما
لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.