۰ نفر

وزارت کشاورزی؛

فشاری از طرف رییس مجلس جهت انتصابات اخیر وجود نداشته است

۱۷ اسفند ۱۴۰۰، ۲۲:۵۰
کد خبر: 618811
فشاری از طرف رییس مجلس جهت انتصابات اخیر وجود نداشته است

وزارت جهاد کشاورزی طی اطلاعیه‌ای جهت روشن شدن اذهان عمومی در خصوص مطلب کذب انتشار یافته در فضای مجازی درباره انتصاب مدیرعامل جدید شرکت بازرگانی دولتی ایران توضیحاتی را ارایه کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، در این اطلاعیه آمده است: از آنجایی که در برخی کانال‌های فضای مجازی مطلبی منتشر شده که یکی از انتصابات اخیر وزیر جهاد کشاورزی (مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران) تحت فشار و اجبار از سوی ریاست مجلس شورای اسلامی صورت گرفته، بدین وسیله اعلام می‌شود که مطلب منتشر شده کذب محض بوده و به هیچ عنوان صحت و سندیت ندارد.

به نظر می‌رسد انتشار چنین مطالبی در روزهای پایانی سال از سوی دشمن و با هدف ایجاد التهاب و جو روانی منفی در جامعه و آشفته‌سازی وضعیت بازار و مایحتاج عمومی مردم صورت می‌پذیرد.

لذا لازم است به اطلاع کلیه منابع خبری، رسانه‌ها و عموم ملت شریف ایران رسانده شود که تعامل و ارتباط میان دولت و مجلس شورای اسلامی بسیار مطلوب بوده و در راستای اجرای قانون و گره‌گشایی و خدمت به کشور و ملت عزیز ایران در جریان است. به طور طبیعی وزارت جهاد کشاورزی نیز در همین مسیر با رییس مجلس و کلیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تعامل و ارتباط تنگاتنگ و به دور از هرگونه فشار، تحمیل و مداخله در وظایف هر یک از طرفین است.

در خصوص انتصاب « سید سعید راد» به عنوان مدیرعامل جدید شرکت بازرگانی دولتی ایران (GTC) نیز لازم است به این نکته اشاره شود که نامبرده دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است که کاملا مرتبط با حوزه وظایف این شرکت است.

همچنین،در پرونده کاری ایشان سابقه موفق معاونت بازرگانی و توسعه فروشگاه‌های شهروند و قائم‌مقامی معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی و سایر مسئولیت‌های مرتبط دیگر به چشم می‌خورد و انتصاب ایشان به طور کامل قانونی و با تایید مراجع ذی‌صلاح و به دور از هرگونه فشار و جهت‌گیری سیاسی صورت گرفته است.