۰ نفر

نکونام: اگر تقویت نشویم به مشکل برمی‌خوریم

۲۷ دی ۱۴۰۰، ۲۱:۲۱
کد خبر: 600824
نکونام: اگر تقویت نشویم به مشکل برمی‌خوریم

سرمربی فولاد می‌گوید تیمش نیاز به تقویت دارد تا بتواند در لیگ برتر و لیگ قهرمانان توان مبارزه کردن داشته باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین، جواد نکونام سرمربی تیم فولادخوزستان در خصوص دیدار مقابل مس کرمان گفت: بالاخره جام حذفی جام شگفتی‌هاست، شما با یک اشتباه تنبیه نه، بلکه حذف می‌شوید. روی یک اشتباه بچه‌گانه گل خوردیم، از دو قدمی چند بار دروازه حریف را باز نکردیم و همین اشتباهات باعث شد که به مشکل بخوریم و در نهایت در ضربات پنالتی حذف شویم. از تمامی هوادارانی که در این سه سال در تمامی احوالات کنار تیم ما بودند عذرخواهی می‌کنم، امیدوارم که از این شکست درس عبرت بگیریم و بتوانیم از آن به خوبی عبور کنیم و به ادامه مسابقات فکر کنیم. در رختکن با بازیکنان تیم صحبت کردم و همه اعضای تیم جریمه شدند، در هر مسابقه باید با تمرکز صد درصدی به میدان برویم تا دیگر اینگونه غافلگیر نشویم.

سرمربی فولاد در ادامه نیز گفت: من لیست خریدم را به باشگاه داده‌ام و این موضوع را نیز گفته‌ام که تیم ما نیاز به تقویت دارد. اگر تیم تقویت نشود نمی‌توانیم با حریفان خود چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان آسیا مبارزه کنیم و این موضوع در نیم‌فصل برای تیم ما که دو سال از پنجره نقل و انتقالات محروم بوده یک مورد حیاتی است و تیم ما نیاز به یک انرژی جدید دارد.

نکونام در پایان گفت: به هواداران خونگرم و مردم خوب خوزستان قول می‌دهیم که در ادامه راه بیشتر بجنگیم و بتوانیم شرایط خوبی را برای تیم فولاد مهیا کنیم تا دوباره باعث شادی آن‌ها شویم.