۰ نفر
دستگیری ۷۵نفر از عوامل تیراندازی‌ در خوزستان

فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۹۸قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز با اجرای طرح چهار روزه جمع‌آوری سلاح و مهمات‌ و دستگیری ۷۵نفر از عوامل تیراندازی در سطح استان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سردار سیدمحمد صالحی شامگاه چهارشنبه با اشاره به مبارزه با دارندگان سلاح غیرمجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیرمجاز و عاملان تیراندازی‌ اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت عمومی خوزستان، اجرای بیست و هشتمین مرحله طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز با برنامه‌ریزی‌ مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان ابلاغ شد.

وی افزود: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌ها و پلیس‌های تخصصی و تلاش مستمر در سطح خوزستان در چهار روز گذشته با هماهنگی قضایی در چند عملیات پی در پی ۷۵ نفر از عاملان تیراندازی‌ و دارندگان سلاح غیرمجاز را شناسایی و دستگیر کرد.

سردار صالحی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه‌های متهمان، ۳۴ قبضه سلاح جنگی و ۶۴ قبضه سلاح شکاری و در مجموع ۹۸ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۷۷۸ عدد انواع فشنگ کشف شد.

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی گفت: پلیس خوزستان مصمم است در مقابله با خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته تا محیط را برای متخلفان ناامن کند.