۰ نفر

بسته شدن محور کندوان از فردا

۲۳ مرداد ۱۴۰۰، ۱۱:۲۳
کد خبر: 553386
بسته شدن محور کندوان از فردا

سرپرست پلیس راه مازندران: محور کندوان از فردا یکشنبه ۲۴ مرداد برای انجام تعمیرات بسته می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صداوسیما، سرپرست پلیس راه مازندران گفت: محور کندوان (چالوس-کرج) از فردا یکشنبه ۲۴ مرداد تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ بصورت مقطعی برای تعمیرات بسته می‌شود.

سرهنگ عبادی افزود: عملیات تعمیرات در کیلومتر ۹ محور کندوان خروجی مرزن آباد برای اصلاح تراشه مسیر انجام می‌شود.

سرپرست پلیس راه مازندران تصریح کرد: در زمان اعلام شده برای تعمیرات (۲۴ مرداد تا ۲۰ شهریور) مقرر شد روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ عصر این مسیر بسته باشد و در این مدت مسیر جایگزین، محور‌های هراز و سوادکوه است.

سرهنگ عبادی افزود: محور کندوان البته در مدت تعمیرات، به غیر از روز‌های تعطیل و یک روز قبل و یک روز بعد از تعطیلات بسته خواهد بود.

به گفته وی در این هفته محور کندوان روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۲۴ و ۲۵ مرداد برای تعمیرات بسته است.

جریمه بیش از ۷۷ هزار خودرو در جاده‌های مازندران

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: ماموران پلیس راه و دوربین‌ها از ابتدای امسال تاکنون ۷۷ هزار و ۹۰۹ دستگاه خودرو را در جاده‌های مازندران، جریمه کرونایی کردند و بیش از ۴۶ هزار دستگاه خودرو را از مبادی ورودی استان برگشت دادند.

سرهنگ عبادی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۲۰ دستگاه خودرو در جاده‌های استان اعمال قانون و ۶۸۲ دستگاه خودرو برگشت داده شدند.

وی با بیان اینکه ترافیک اکنون در جاده‌های استان روان و عبور و مرور بصورت عادی در جریان است خاطر نشان کرد: در روز پنجشنبه ۲۱ مرداد، بر اثر تصادف یک دستگاه پراید با یک دستگاه وانت مزدا در خروجی کمربندی جدید بابل به آمل، متاسفانه یک نفر جان باخت و دو نفر مصدوم شدند.

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه این حادثه به علت تجاوز به چپ پراید رخ داد از رانندگان خواست در جاده با سرعت مطمئنه برانند و از سرعت زیاد و سبقت بیجا خودداری کنند تا جان خود و دیگران را به خطر نیندازند.

محدودیت ورود خودرو‌های غیربومی به مازندران

سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه ویروس کرونا در استان موج می‌زند از هموطنان خواست برای حفظ جان خود به هیج عنوان به مازندران سفر نکنند.

سرهنگ عبادی افزود: از ۲۲ شهرستان استان مازندران در حال حاضر ۲۱ شهرستان شرایط حاد کرونایی و قرمز دارند و تنها یک شهرستان وضعیت نارنجی دارد.

وی تصریح کرد: همه ورودی‌های استان مازندران کماکان به روی خودرو‌های غیربومی بسته است و همه شش ورودی استان توسط ماموران پلیس و دوربین‌های مدار بسته کنترل می‌شود و برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، ممنوعیت ورود خودرو‌های غیر بومی به استان بیشتر می‌شود.

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه احتمال ریزش سنگ از کوه در محور‌های کوهستانی استان وجود دارد گفت: تاکید پلیس، پرهیز از تردد‌های غیرضروری است.

۰ نفر