۰ نفر
جوانان ایرانی حق دارند که آینده روشنی را ببینند / من تنها هستم مثل شما مردم

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پیام توییتری نوشت: جوانان ایرانی حق دارند که آینده روشنی را جلوی چشمان خود ببینند اگر جوانان ما نقطه روشنی در آینده نمی‌بینند گناه ماست.

به گزارش اقتصادآنلاین، « عبدالناصر همتی » در این پیام تاکید کرده است که برای ایجاد افق روشن نیاز به یک دهه رشد اقتصادی بالا و زدودن محدودیت ها داریم. من ریل‌گذاری توسعه ایران را انجام خواهم داد.

وی در پیام توییتری دیگری نوشت: من تنها هستم مثل شما مردم. ما تنهاییم. ما در کنار هم دریا می شویم. ما در کنار هم قدرت پیدا می‌کنیم. ما در کنار هم و با هم می توانیم تغییر ایجاد کنیم. ما باید در کنار هم بازی را عوض کنیم!

این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پیام توییتری دیگری تاکید کرد: من عبدالناصر همتی آمده‌ام و ۶۳ سال آبرو و حیثیت خود را گذاشته ام تا در مقابل جریان تمامیت خواهی که شکل گرفته بایستم. من یکی از شما مردم هستم. من را یاری کنید، ما با هم می توانیم!

همتی در پیام توییتری دیگری نوشت: رمز ارزها یکی از حوزه‌های مهم و پیچیده در اقتصاد آینده است. چارچوب گذاری های صحیح در این حوزه استفاده از تجارب موفق جهانی، اجتناب از رفتار سلبی و استفاده از مزیت های رقابتی ایران در این حوزه می تواند به کشور کمک نماید.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز ۲۸ خرداد ماه سال جاری برگزار می شود.