۰ نفر

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد؛

گاز سوز کردن رایگان ۱۰۰هزار خودرو عمومی در کشور

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۱۳:۱۴
کد خبر: 526554
گاز سوز کردن رایگان ۱۰۰هزار خودرو عمومی در کشور

حسین باقری مدیر، طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، از گازسوز شدن رایگان نزدیک به ۱۰۰ هزار خودرو عمومی در کشور خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، حسین باقری مدیر، طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، گفت: از ابتدای این طرح تاکنون، بیش از ۳۰۶ هزار خودرو عمومی در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۳۲ هزار خودرو مشمول طرح شناخته شده‌اند. از میان ۱۳۲ هزار خودرو مشمول طرح رایگان گازسوز شدن خودروهای عمومی، ۱۶ هزار و ۴۰۰ خودرو تاکنون برای تبدیل نوبت گرفته‌اند و ۱۵ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو عمومی نیز در حال انتخاب کارگاه هستند.

وی  همچنین از تبدیل ۲۰۰ هزار مسافربر شخصی از جمله تاکسی‌های اینترنتی و آژانس‌ها در قالب مصوبه اجرای این طرح خبر داد و افزود: این طرح به‌تازگی آغاز شده است و مشخصات مالکان این خودروها به تشخیص وزارت کشور به این شرکت اعلام شده و در نوبت تبدیل قرار می‌گیرند.

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، ادامه داد: هم اکنون اجرای این طرح با ۶ شرکت پیمانکار و ۲۷۹ کارگاه در سراسر کشور در حال اجراست. طرح تبدیل رایگان خودروهای عمومی به‌طور رسمی از خرداد ماه ۹۹ کلید خورد و ثبت‌نام خودروهای عمومی برای تبدیل رایگان آغاز شد.