۰ نفر

قرارداد ۱۰بازیکن استقلال رو به اتمام است

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۲۲:۵۸
کد خبر: 526127
قرارداد ۱۰بازیکن استقلال رو به اتمام است

قرارداد ۱۰بازیکن استقلال در پایان فصل جاری تمام می‌شود و مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار آنها است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ورزش سه، از چند روز قبل زمزمه های تمدید قرارداد ستاره های استقلال مطرح شده است. در این باره مدیران باشگاه وعده دادند که اجازه نمی دهند مانند گذشته بازیکنان سر از تیم های دیگر بیاورند. با این حال اما نگرانی های زیادی در این خصوص وجود دارد.

طرفداران استقلال نگران هستند که با پایان مسابقات داخلی و لیگ بیستم، ستاره ها راهی تیم های دیگر بشوند و دیدارهای حذفی آسیا در استقلال نباشند. این مساله سال گذشته درباره علی کریمی و روزبه چشمی رخ دادو حالا استقلالی ها نگرانند بازهم شاهد چنین مسائلی باشند.

از این رو طرفداران استقلال از همین حالا پیگیر تمدید با ستاره های تیم شان هستند. خصوصا حالا که قرارداد 10 بازیکن در پایان فصل تمام می شود و مشخص نیست چه آینده در انتظار آنها است.

با بررسی وضعیت قراردادی بازیکنان کنونی استقلال می توان دریافت سیدحسین حسینی، سیاوش یزدانی، محمد نادری، هروویه میلیچ، آرش رضاوند، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، ارسلان مطهری و شیخ دیاباته 10 بازیکنی هستند که قراردادهایشان در پایان فصل تمام می شود و باشگاه باید از حالا برای حفظ آنها اقدام کند.

در این بین داریوش شجاعیان قرارداد مشروط با استقلال دارد و احتمال دارد در صورت دریافت مبلغ ماندگار شدنش زودتر از سایرین مشخص شود.

تمام شدن قرارداد 10 ستاره استقلال در پایان فصل باعث نگرانی طرفداران است. حال باید دید مدیران باشگاه استقلال که اعلام کرده اند فعالیت هایشان برای تمدید قرارداد ستاره ها آغاز شده چه کاری از پیش می برند و در نهایت برای فصل بعد کدام بازیکنان قرارداد خود را تمدید می کنند.