۰ نفر

میلیاردرها چگونه پرواز می‌کنند؟+عکس

۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ۰:۱۹
کد خبر: 48709

شرکت هواپیمایی ایرباس فرانسه، گزیدۀ اطلاعاتی از یک بررسی درباره نحوه پول خرج کردن میلیاردرهای خاورمیانه را در پایگاه اینترنتی خود منتشر کرد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط شرکت ایرباس، 3 نقطه از جهان شاهد افزایش تعداد میلیاردرهاست. این مناطق عبارتند از خاورمیانه، چین و روسیه.

ایرباس خاطرنشان می‌کند که تعداد میلیاردرهای خاورمیانه از 150 نفر در سال 2007 ، به 220 نفر در سال 2017 افزایش خواهد یافت.
این بررسی نشان می دهد که میلیاردرها تمایل دارند با عده ای "همراه" مسافرت کنند؛ افرادی که از روش زندگی این ثروتمندان با خبر بوده و به آنها مشاوره هایی درباره کارهایی که باید در مقصد انجام دهند ارایه می‌کنند و این افراد در سفرهای کاری و تفریحی در کنار ثروتمندان هستند.
بر اساس این مطالعه، میلیاردرهای خاورمیانه سفر به اروپا را ترجیح می‌دهند، از جمله مناطق مشرف به دریای مدیترانه که با چند ساعت پرواز می‌توان به آن رسید.
شرکت ایرباس خاطرنشان می‌کند که عادت‌های پول خرج کردن در میان میلیاردرها بر اساس سن آنها و مدتی که از زمان ثروتمند شدنشان می‌گذرد و نیز با توجه به مناطقی که از آن آمده‌اند، متفاوت است. میلیاردرهای خاورمیانه با متوسط عمر 61 سال معمولا مایلند که ارزش‌ها، عادت‌ها و ثروت‌های خود را به همراه ببرند.
اشرافی گری و جاه طلبی برای میلیاردرها معنای خاصی پیدا می کند و تمرکز اصلی آنان، دسترسی به خدمات دلخواه و استفاده حداکثری از وقت است. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از العالم ایرباس در پایان این بررسی، هواپیماهای جت ساخت خودش را که مطابق با نیازهای میلیاردرها طراحی شده، معرفی و خاطرنشان می‌کند که این هواپیماها برای گروه‌های بین 19 تا 100 نفره ظرفیت دارد.