۰ نفر
کندوان و هراز فردا یک‌طرفه است

رئیس پلیس راه مازندران گفت: شب گذشته شاهد ترافیک سنگینی در محورهای شمال بودیم که جمعه‌ای پرترافیک را رقم خواهد زد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت محورهای مازندران و اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران ازجمله هراز، کیاسر، کندوان و سوادکوه به‌صورت پرحجم است.

وی افزود: شب گذشته ترافیک سنگینی را پشت سر گذاشتیم که این موضوع موجب ترافیک سنگین در مسیر بازگشت محورهای شمال برای فردا خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به تداوم اجرای محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای شمال، اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی طی امروز و فردا از محور هراز ممنوع است.

این مسوول با بیان اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز کماکان ممنوع است، یادآور شد: بحث اعمال محدودیت یک‌طرفه در محورهای هراز روز جمعه در دستور کار قرار دارد.

قدمی ادامه داد: بحث اعمال محدودیت مقطعی در محور کیاسر نیز در دستور کار قرار دارد که درصورت نیاز اعمال می‌شود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان، بیان کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه فردا در محور کندوان به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان با تاکید بر اینکه مدیریت در سفر بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: توصیه ما به همه مردم و مسافران پرهیز از سفرهای غیرضروری است.

۰ نفر