۰ نفر

فقط با یک اسکن، زندگی تو آسون کن!

۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۲۷
کد خبر: 331123
فقط با یک اسکن، زندگی تو آسون کن!

هم اکنون در دوره ای زندگی می کنیم که با انبوه حجم اطلاعات و برنامه های مختلف و نیز کارهای روزانه مواجه هستیم؛ برای همین هرچقدر که بشود راهی رو برای کمتر کردن دغدغه ها ایجاد کرد، مانع از نصب انبوه برنامه ها و رفت و آمدها شده و زمان بیشتری را به خودمان هدیه می دهیم.

به گزارش اقتصادآنلاین، هم اکنون تلفن های همراه با انبوه برنامه های نصب شده فضای خود را پر کرده و روزانه از طریق تبلیغات برنامه های منتشره توسط همان برنامه ها و نیز برنامه های تبلیغی در شبکه های اجتماعی با انبوه برنامه های پیشنهادی و کاربردی دیگری آشنا شده و خیل عظیمی از موارد کاربردی، مردم را به چندراهی انتخاب می کشاند!

بانک قرض الحسنه مهر ایران، در راستای سیاست های فناورانه خود همواره تلاش کرده تا هرچه بیشتر در مسیر بانکداری الکترونیک به هموطنان خدمت رسانی کرده و آنان را در تسهیل رسیدگی به امور روزانه خود همراهی کند.

همین موضوع سبب شد تا در هفته ای که تحت عنوان «هفته هوای پاک» نامگذاری شده، بخشی از تسهیل گری های صورت گرفته برای هموطنان در «موبایل بانک» بانک قرض الحسنه مهر ایران اطلاع رسانی شود.

بانک قرض الحسنه مهر ایران به تازگی فروشگاهی تحت عنوان «بازارچه پی بوم» را در «موبایل بانک» خود اضافه کرده تا در تسهیل بخشی از امور روزانه هموطنان نقش پررنگ تری را بتواند ایفا کند.

بدین منظور هموطنان ارجمند، با مراجعه به این بخش، می توانند در تمام مراکزی که بارکد «فون پی» را دارا هستند، تنها با یک «اسکن» پرداخت خود را انجام دهند.

با این حساب، هموطنان می توانند علاوه بر کرایه تاکسی، در تمام مراکز عرضه محصولاتی که بارکد «فون پی» را دارا هستند، پرداخت خود را انجام دهند.

کارتت را در خانه نگهدار

بخش عظیمی از نگرانی هموطنان، همواره راجع به مسائل کارت بانکی بوده است.

مخدوش شدن مغناطیس کارت، گم شدن، جاگذاشتن، شکسته شدن و ... از جمله مواردی است که کاربران کارت های بانکی را با مشکل مواجه می کند.

با توجه به اینکه در عصر حاضر، تلفن همراه، جزء جدایی ناپذیر زندگی شده است، و با توجه به نگرانی های کاربران پیرامون مسائل مربوط به کارت بانکی، دیگر می توان با خیالی آسوده کارت بانکی را در خانه گذاشت و با «موبایل بانک» بانک قرض الحسنه مهر ایران، تنها با یک اسکن، پرداخت را انجام داد.

قابل توجه است که مشتریان گرامی می توانند نسخه جدید همراه بانک را از طریق لینک زیر دریافت کنند:

دانلود همراه بانک