۰ نفر

۳کشته و ۲مفقود در سیل کوهرنگ

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۴۸
کد خبر: 266418
۳کشته و ۲مفقود در سیل کوهرنگ

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری با اشاره به سیل و آب‌گرفتگی درشهرستان های کوهرنگ ، فارسان ، لردگان ، کیارو اردل گفت: بر اثر این حوادث3 نفر کشته و 2 تن مفقود شدند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، سید احمد مرتضوی اظهار کرد: وسعت بارش‌های اخیر در چهار محال و بختیاری موجب سیل و آب‌گرفتگی در شهرستان های کوهرنگ ، فارسان ، لردگان ، کیارو اردل شد که در پی آن 13 تیم عملیاتی متشکل از 45 نفر از امدادگران و نجاتگران با 13 دستگاه خودرو کمک دار وبا تجهیزات کامل امدادی به مناطق تحت تاثیر اعزام شدند.

وی تصریح کرد: در این حوادث که شامل طغیان رودخانه و همچنین با رعد و برق و صاعقه همراه بود متاسفانه 3 نفر از مردم این استان جان خود را از دست دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری در ادامه گفت : در شهرستان اردل  نیز در منطقه لندی 2 نفر چوپان ناپدید شدند که تیم‌های جست‌وجو و نجات کوهستان به منطقه اعزام شدند که در حال جست‌وجو هستند.

مرتضوی در پایان افزود: از عموم مردم استان به‌ویژه عشایر این درخواست را داریم که در زمان‌های بارش باران و رعد و برق از هر نوع سفر و یا صعود به ارتفاعات و نزدیکی به رودخانه‌ها خودداری کنند.

سیل

۰ نفر