۰ نفر

آفیس بازنشسته می‌شود

۱۵ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۰۰
کد خبر: 223650
 آفیس بازنشسته می‌شود

شرکت مایکروسافت قصد دارد در هفته آینده، آفیس ۲۰۰۷ را بازنشسته کند.

طبق اعلام شرکت مایکروسافت، قرار است طی هفته آینده پشتیبانی این شرکت از آفیس 2007 قطع شود و  بدون پشتیبانی مایکروسافت از آفیس 2007، کاربران، دیگر پشتیبانی فنی، به روزرسانی برای دریافت رفع نقص ها و رفع مشکلات امنیتی را دریافت نخواهند کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علاوه بر این، از تاریخ 9 آبان، Outlook 2007 دیگر امکان وصل شدن به صندوق پستی Office 365 را نخواهد داشت و ارسال و دریافت ایمیل ها از این طریق امکان پذیر نخواهد بود.

شرکت مایکروسافت در این رابطه گفته است: آفیس 2007، مانند دیگر محصولات مایکروسافت دارای چرخه‌ ی پشتیبانی مشخصی می باشد که طی آن امکانات جدیدی ارائه می شود، مشکلات فنی برطرف و به مشکلات امنیتی رسیدگی می شود. این مدت پشتیبانی از زمان انتشار این بسته‌ی نرم‌افزاری 10 سال بوده است که با پایان عمر این محصول، به پایان زمان پشتیبانی از آن می ‌رسیم.

غول نرم افزاری می گوید، مشتریانی که هنوز این نسخه از آفیس را استفاده می کنند به فکر ارتقا به آفیس 2016 یا هر نسخه از این مجموعه که به روزرسانی دریافت می کند، باشند. به عنوان مثال آفیس 2013، هنوز به روزرسانی دریافت می کند اما پیشنهاد مایکروسافت، به روزرسانی به نسخه 2016 این مجموعه نرم افزاری می باشد چرا که این نسخه، طولانی ترین زمان دریافت پشتیبانی را دارد.

۰ نفر