۰ نفر
ضریب نفوذ اسنپ و تپسی به ۶۱.۵درصد رسید

در تازه‌ترین نظرسنجی سایت اقتصاد آنلاین مشخص شد ۶۱.۵درصد کاربران این سایت اغلب از سیستم حمل و نقل‌ نوین تاکسی اینترنتی (اسنپ، تپسی) استفاده می‌کنند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در تازه ترین نظرسنجی برگزار شده توسط سایت اقتصاد آنلاین که با موضوع میزان استقبال شهروندان از سیستم حمل و نقل درون شهری برگزار شد، 4501 نفر(شخص /کاربر) شرکت کردند.

این نظرسنجی در دو بخش مجزا در شبکه اجتماعی کانال تلگرام و صفحه اصلی سایت اقتصاد آنلاین برگزار شد و سوال طرح شده از مخاطبان این موضوع را مورد توجه قرار می داد که مخاطبان این رسانه اغلب از کدام روش برای حمل و نقل درون شهری استفاده می کنند که با جمع بندی نتایج هر دو بخش وضعیت پاسخگویی ها به این شرح ذیل مشخص شد.

61.5 درصد حمل و نقل نوین درون شهری (تاکسی اینترنتی)

 24.5 درصد تاکسی شهری

 11.4 درصد آژانس ها و موسسه های کرایه اتومبیل

2.6 درصد مخاطبان تاکسی بیسیم

بنابر نتایج این نظرسنجی اگر سیستم حمل و نقل تاکسی های شهری و تاکسی بیسیم و آژانس های کرایه خودرو را به عنوان سیستم حمل و نقل سنتی در نظر بگیریم و مجموع نتایج را جمع کنیم. 38.5 درصد شرکت کنندگان در این نظر سنجی روش های حمل و نقل سنتی را به طور معمول استفاده می کنند و 61.5 درصد از استفاده کنندگان از تاکسی ها روش درخواست با اپلیکیش هوشمند موبایلی (تحت وب) را ترجیح می دهند که این موضوع نشان دهنده افزایش ضریب نفوذ سیستم حمل و نقل نوین حمل و نقل درون شهری است.

 همچنین برخی نظرات کاربران سایت اقتصاد آنلاین در خصوص موضوع استفاده سیستم حمل و نقل هوشمند درون شهری هم نشان می دهد که تمایل به استفاده از این سیستم حمل و نقلی در حال افزایش است.

برخی نظرات کاربران در خصوص اسنپ و تپسی

ناشناس: هیچ کس بیکار نمیشه، راننده های آژانس میتونند عضو اسنپ بشن که درآمد بیشتری داشته باشند. صاحبان آژانس هم می توانند سرمایه ای که در این کار خرج کرده بودند به جای دیگری مثل بانک ببرند.

حسام: آژانس ها باید قیمت ها را کاهش بدن تا بیکار نشنوند.

مهدی: چرا آژانسی ها بیکار میشوند در روش نوین که افراد بیشتری بصورت  منطقی به کار گرفته میشوند و مردم هم بهتر خدمات می گیرند .

محمدی: در قرآن بیش از سیصد بار به ارزش و اهمیت و فراگیری علم و دانش تأکید شده و این تاکسی های اینترنتی یکی از نتایج علم و دانش است ، درود بر شرف و غیرت این جوانان نخبه که سیستم حمل مسافر را در ایران متحول و به روز کردند و شایسته است که مسئولین محترم از این مدیران قدردان کنند.

ناشناس: این سیستم هم به کاهش آلودگی هوا کمک میکنه، هم به کاهش ترافیک، هم هزینه ها رو کم کرده، نمیشه از این همه فایده برای سود یه عده چشم پوشی کرد.

میثم: مگه حمومی ها جمع نشدن ... آژانس هم جمع میشه، نگران نباشید!

۰ نفر