درخواست پلیس برای ثبت درخواست گذرنامه به صورت غیرحضوری

رییس پلیس مهاجرات و گذرنامه فراجا باتاکید بر اینکه نیازی به مراجعه حضوری برای دریافت گذرنامه نیست، گفت: تمامی هموطنان می‌توانند از طریق سامانه پلیس من اقدام به دریافت گذرنامه زیارتی کنند.

درخواست پلیس برای ثبت درخواست گذرنامه به صورت غیرحضوری

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، سردار علی ذوالقدری روز دوشنبه اضافه کرد: شاهد استقبال بی‌نظیر مردم کشور برای حضور در اربعین حسینی هستیم که البته بار ترافیک صدور مجوز خروج و گذرنامه را افزایش داده است.

وی در پاسخ به انتقاد مردم از صف‌های طولانی در ادارات گذرنامه و مراکز پلیس +۱۰ گفت: تمامی مراحل ثبت مدارک و دریافت گذرنامه به صورت غیرحضوری امکان پذیر است و ضرورتی برای حضور متقاضیان در مراکز مذکور وجود ندارد.

رئیس پلیس مهاجرات و گذرنامه فراجا سامانه "پلیس من" را بهترین شیوه برای دریافت گذرنامه دانست و افزود: تمامی مراحل در این سامانه قابل اجرا و در صورت تایید ظرف مدت حداکثر ۵ روز گذرنامه زیارتی صادر و از طریق پست برای متقاضیان و زائران اربعین ارسال خواهد شد.

سردار ذوالقدر زیرساخت سامانه و اپلیکیشن پلیس من را نیز قوی و آسان توصیف کرد و از مردم خواست تا حد ممکن از مراجعه حضوری خودداری کنند.

وی همچنین تاکید کرد که زائران نباید دریافت گذرنامه و مجوزهای خروج را به روزهای پایانی اربعین موکول کنند و برای جلوگیری از ترافیک زائران هرچه سریع‌تر نسبت به دریافت گذرنامه اقدام کنند.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
ارسال نظر