قیمت انواع تورهای گردشگری خارجی؛

با قطار بریم قشم چقدر خرج دارد؟ + لیست قیمت تور زمینی قشم

بررسی هزینه تور مسافرتی قشم در میردادماه ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است؛

با قطار بریم قشم چقدر خرج دارد؟ + لیست قیمت تور زمینی قشم

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ سفر به قشم نه تنها شما را با فرهنگ و آداب و رسوم مردم این خطه از سرزمین پهناور ایران آشنا خواهد ساخت، بلکه اطلاعات بسیار مفیدی را راجع به اماکن دیدنی، اقامتگاه ها، مراکز خرید و بازارهای این شهر شگفت انگیز به شما عرضه خواهد کرد.

جزیره زیبای قشم دیگر رازی سرپوشیده نیست، تصاویر طبیعت تماشایی و جاذبه های گردشگری این مقصد دیدنی چنان فضای مجازی را اشباع کرده که دیگر هیچ کس با این جزیره شگفت انگیز و رویایی بیگانه نیست.

از مواهب طبیعی خاص و جاذبه های منحصربفردش گرفته تا سبک زندگی متفاوت و آداب و رسوم مردمان دوست داشتنی و میهمان نوازش، قشم به خوبی توانسته هویتی مستقل و جدا از کشورمان را برای خود بوجود آورد و به منطقه ای متمایز مبدل گردد.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری این هفته، برای۳ شب سفر رفت و برگشت زمینی با قطار به قشم  هتل آوینا قیمت اتاق ۲ تخته  مبلغ ۵,۷۳۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالیست که هتل ساحل طلایی برای ۳ شب قیمت اتاق ۲تخته را مبلغ ۴,۱۷۰,۰۰۰ تومان اعلام کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها و تفاوت درنوع  ارائه خدمات هتلداری و همچنین سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور زمینی قشم با قطار ( ۳شب / مرداد۱۴۰۲)
هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت (هرنفر / تومان)
آوینا ۴ ۲ تخته ۵,۷۳۰,۰۰۰
آوینا ۴ کودک بدون تخت ۵۶۵,۰۰۰
ساحل طلایی ۴ ۲ تخته ۴,۱۷۰,۰۰۰
ساحل طلایی ۴ کودک بدون تخت ۵۶۵,۰۰۰
ایرمان ۳ ۲ تخته ۳,۸۵۰,۰۰۰
ایرمان ۳ کودک بدون تخت ۵۶۵,۰۰۰
آرتا ۳ ۲ تخته ۳,۴۵۰,۰۰۰
آرتا ۳ کودک بدون تخت ۵۶۵,۰۰۰
ارسال نظر
ارسال نظر