قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

۲ شب سفر با تور ارزان سرعین در نوروز ۱۴۰۲ + جدول قیمت

بررسی هزینه های تور مسافرتی سرعین در نوروز ۱۴۰۲به شرح جدول زیر است؛

۲ شب سفر با تور ارزان سرعین در نوروز ۱۴۰۲ + جدول قیمت

به گزارش اقتصاد آنلاین، تور مسافرتی سرعین و  چشمه های آب گرم سرعین که از ژرفای زمین می͏‌جوشد، مهم‌ترین جاذبه‌‌ توریستی این شهر محسوب می‌‌‌شود و هرساله گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را به سمت خود جذب می‌‌‌کند. همه ما دوست داریم برای رهایی از خستگی و گرما تنی به آب بزنیم؛ حال اگر این آب دارای خواص فراوان طبی و درمانی هم باشد که دیگر نور علی نور می‌شود.

در تور مسافرتی سرعین استحمام در این آب‌‌‌های گرم موجب تمدد اعصاب، رفع دردهای مفاصلی و روماتیسمی و همچنین درمان بسیاری از بیماری‌‌‌های پوستی می‌‌‌شود. همین امر باعث شده تا سرعین در همه فصول پذیرای مسافران زیادی باشد.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری این هفته در خصوص تور مسافرتی سرعین؛ ۲ شب اقامت در هتل بوستان با سفر رفت و برگشت هوایی قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۲,۶۷۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۳ تخته مبلغ ۲,۸۳۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل رویال برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۲,۸۴۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۳ تخته را مبلغ ۲,۷۷۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی سرعین ( ۲شب / نوروز ۱۴۰۲)
هتل
درجه هتل
نوع اتاق
قیمت (هرنفر / تومان)
بوستان
۴
۲ تخته
۲,۶۷۰,۰۰۰
بوستان
۴
۳ تخته
۲,۸۳۰,۰۰۰
پدرام
۴
۲ تخته
۲,۷۳۰,۰۰۰
پدرام
۴
۳ تخته
۲,۸۵۵,۰۰۰
لاله
۵
۲ تخته
۲,۷۴۰,۰۰۰
لاله
۵
۳ تخته
۲,۷۱۰,۰۰۰
ارشاد
۴
۲ تخته
۲,۷۹۵,۰۰۰
ارشاد
۴
۳ تخته
۲,۶۹۵,۰۰۰
رویال
۴
۲ تخته
۲,۸۴۰,۰۰۰
رویال
۴
۳ تخته
۲,۷۷۰,۰۰۰
ارسال نظر
ارسال نظر