قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

۳ شب سفر با تور ارازن چابهار در عید نوروز ۱۴۰۲ + جدول قیمت

قیمت انواع تور مسافرتی چابهار ویژه نوروز ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است؛

۳ شب سفر با تور ارازن چابهار در  عید نوروز  ۱۴۰۲ + جدول قیمت

به گزارش اقتصاد آنلاین، نام بندر چابهار حتما به گوشتان خورده است. نام چابهار با تصور کشتی‌های غول‌پیکر و سواحل تجاری همراه می‌شود. موقعیت برجسته این بندر، در اخبار و رسانه‌ها، آن را به سوژه‌ای خبری تبدیل می‌کند و کمتر کسی درباره «منطقه آزاد تجاری چابهار» نشنیده است؛ اما در کنار تمام ویژگی‌های برجسته تجاری و صنعتی، این منطقه از جنوب ایران، دیدنی‌های بکر و چشم‌نوازی دارد.

سواحل چابهار با تنوع بالا در شکل ظاهری و فرسایشی آن، زیباترین و پاکیزه‌ترین سواحل جنوبی ایران هستند. این منطقه از ایران با وجود تمام محرومیت‌هایی که دارد، دربردارنده ظرفیت‌های بکر گردشگری است. نمونه‌های این جذابیت‌ها،‌ هیچ کجای دیگر ایران وجود ندارد و تنها در خارج از مرزها می‌توان نمونه‌های آن‌ را یافت.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی این هفته در خصوص تور مسافرتی چابهار ؛ برای ۳ شب سفر رفت و برگشت هوایی به چابهار و اقامت در هتل فردوس قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۳ تخته مبلغ ۷,۳۴۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل لاله برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۳ تخته را مبلغ ۵,۵۲۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور چابهار ( ۳ شب / نوروز ۱۴۰۲)
هتل
درجه هتل
نوع اتاق
قیمت (هرنفر / تومان)
لیپار
۵
۲ تخته
۹,۷۰۰,۰۰۰
لیپار
۵
۳ تخته
۹,۶۵۰,۰۰۰
فردوس
۴
۲ تخته
۷,۴۰۰,۰۰۰
فردوس
۴
۳ تخته
۷,۳۴۰,۰۰۰
آذین
۳
۲ تخته
۵,۷۵۰,۰۰۰
آذین
۳
۳ تخته
۵,۷۱۰,۰۰۰
شوهاز
۳
۲ تخته
۵,۷۰۰,۰۰۰
شوهاز
۳
۳ تخته
۵,۶۲۰,۰۰۰
لاله
۳
۲ تخته
۵,۶۰۰,۰۰۰
لاله
۳
۳ تخته
۵,۵۲۰,۰۰۰
ارسال نظر
ارسال نظر