قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

تور ارزان یزد برای نوروز چند؟+ جدول قیمت

بررسی هزینه تور مسافرتی یزد ویژه نوروز ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است؛

تور ارزان یزد برای نوروز چند؟+ جدول قیمت

به گزارش اقتصاد آنلاین، برای سفرهای نوروزی بسیاری از مسافران به دنبال تور ارزان یزد ویژه ایام عید هستند. در فصل زیبای بهار همه‌چیز تازه شده و ایران رنگ‌وبویی جدید با رایحه‌ی گل‌های بهاری به خود می‌گیرد. در هر شهر ایران که قدم بگذارید؛ در کوچه‌پس‌کوچه‌هایش بوی گل و شکوفه‌های جذاب را استشمام خواهید کرد. شهر یزد نیز از این قاعده مستثنی نیست و آماده‌ی میزبانی از شما در این فصل است.

از آنجایی که بهترین زمان تور مسافرتی یزد، عید نوروز و فصل بهار نیز معرفی می‌شود؛ این استان شلوغی زیادی را تجربه می‌کند. توریستان، گردشگران و مسافران زیادی در بهار به یزد مراجعه می‌کنند و بیش‌از همیشه این استان پرتردد می‌شود.

همچنین آب و هوای یزد در بهار، معتدل و بسیار دلپذیر می‌شود و سفر را برای شما لذت‌بخش می‌کند. البته بهتر است توجه کنید اگر برای کویرگردی به یزد می‌آیید، بهترین زمان سفر به یزد فصل پاییز و زمستان است. در غیراین صورت در بهار نیز می‌توانید از جاهای دیدنی یزد دیدن کنید و ایام خوشی را برای خود و همسفرهایتان در تور مسافرتی یزد رقم بزنید.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی، سفر رفت و برگشت هوایی به یزد و اقامت در هتل مشیر برای ۳ شب اقامت مبلغ ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان و برای ۴ شب اقامت مبلغ ۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالی است که هتل مشیرالممالک برای قیمت ۳ شب سفر رفت و برگشت هوایی به یزد را مبلغ ۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان و برای ۴ شب اقامت مبلغ ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان را تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی یزد ( ویژه نوروز ۱۴۰۱)
هتل
درجه هتل
مدت اقامت
قیمت (هرنفر / تومان)
مشیر
۳
۳ شب
۴,۴۰۰,۰۰۰
مشیر
۳
۴ شب
۵,۳۰۰,۰۰۰
فیروزه
۳
۳ شب
۴,۹۷۰,۰۰۰
فیروزه
۳
۴ شب
۵,۹۵۰,۰۰۰
پارسیان صفائیه
۳
۳ شب
۵,۴۰۰,۰۰۰
پارسیان صفائیه
۴
۴ شب
۶,۶۰۰,۰۰۰
فاضلی
۴
۳ شب
۵,۷۰۰,۰۰۰
فاضلی
۴
۴ شب
۶,۹۰۰,۰۰۰
مشیرالممالک
۵
۳ شب
۶,۹۰۰,۰۰۰
مشیرالممالک
۵
۴ شب
۸,۵۰۰,۰۰۰
ارسال نظر
ارسال نظر