قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

۵ شب سفر رفت و برگشت با قطار به قشم چقدر هزینه دارد؟ + جدول قیمت

بررسی هزینه های انواع تورهای گردشگری به مقصد قشم در آبان ماه به شرح جدول زیر است؛

۵ شب سفر رفت و برگشت با قطار  به قشم چقدر هزینه دارد؟ + جدول قیمت

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ سفر به قشم نه تنها شما را با فرهنگ و آداب و رسوم مردم این خطه از سرزمین پهناور ایران آشنا خواهد ساخت، بلکه اطلاعات بسیار مفیدی را راجع به اماکن دیدنی، اقامتگاه ها، مراکز خرید و بازارهای این شهر شگفت انگیز به شما عرضه خواهد کرد.

جزیره زیبای قشم دیگر رازی سرپوشیده نیست، تصاویر طبیعت تماشایی و جاذبه های گردشگری این مقصد دیدنی چنان فضای مجازی را اشباع کرده که دیگر هیچ کس با این جزیره شگفت انگیز و رویایی بیگانه نیست.

از مواهب طبیعی خاص و جاذبه های منحصربفردش گرفته تا سبک زندگی متفاوت و آداب و رسوم مردمان دوست داشتنی و میهمان نوازش، قشم به خوبی توانسته هویتی مستقل و جدا از کشورمان را برای خود بوجود آورد و به منطقه ای متمایز مبدل گردد.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری این هفته، برای ۳ شب سفر رفت و برگشت زمینی با قطار به قشم  و اقامت در هتل پارک مبلغ ۱,۳۴۰,۰۰۰ تومان و برای ۵ شب مبلغ ۱,۷۲۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل هانی برای همین نوع سفر و ۳ شب اقامت مبلغ ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان و برای ۵ شب اقامت مبلغ ۲,۸۳۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها و تفاوت درنوع  ارائه خدمات هتلداری و همچنین سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور زمینی قشم ( آبان ماه ۱۴۰۱)
هتل
درجه هتل
نوع اتاق
قیمت (هرنفر / تومان)
پارک
۲
۳ شب
۱,۳۴۰,۰۰۰
پارک
۲
۴ شب
۱,۵۴۰,۰۰۰
پارک
۲
۵ شب
۱,۷۲۰,۰۰۰
مارینا ۲
۳
۳ شب
۱,۷۰۰,۰۰۰
مارینا ۲
۳
۴ شب
۱,۹۵۰,۰۰۰
مارینا ۲
۳
۵ شب
۲,۲۱۰,۰۰۰
کیمیا ۴
۳
۳ شب
۱,۷۷۰,۰۰۰
کیمیا ۴
۳
۴ شب
۲,۰۰۰,۰۰۰
کیمیا ۴
۳
۵ شب
۲,۳۳۰,۰۰۰
هانی
۴
۳ شب
۲,۱۰۰,۰۰۰
هانی
۴
۴ شب
۲,۴۵۰,۰۰۰
هانی
۴
۵ شب
۲,۸۳۰,۰۰۰
ارسال نظر