قیمت انواع تورهای گردشگری خارجی؛

تور باکو ارزان چند؟ + جدول

بررسی هزینه های انواع تورهای گردشگری به مقصد باکو ویژه مهر ماه ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر است؛

تور باکو ارزان چند؟ + جدول

به گزارش اقتصاد آنلاین، باکو پایتخت کشور جمهوری آذربایجان است و بزرگترین شهر منطقه قفقاز به شمار می‌رود. این شهر با شمایل اروپایی و ترکیب متناسبش از بافت سنتی و فضای مدرن، مقصد جذابی برای سفر به شمار می‌رود. ضمن این که این شهر فاصله چندانی با کشور ما ندارد و بسیاری از توریست ها مسیر زمینی را برای سفر به آن انتخاب می‌کنند.

کشور آذربایجان از جمله کشورهایی است که هم در قاره آسیا و هم در قاره اروپا قرار دارند و تنها متعلق به یک قاره نیستند. باکو، پایتخت و بزرگترین شهر آن، وسعتی در حدود ۲۱۳۰ کیلومتر مربع دارد و پذیرای جمعیتی برابر با ۲۳۰۰۰۰۰ نفر است.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی، برای ۷ شب سفر رفت و برگشت هوایی به باکو و اقامت در هتل Hilton Baku قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۳۶٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۵۴٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل Bolvard Side برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۲۰٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ۲۳٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی باکو آذربایجان ( ۷ شب / مهر ماه ۱۴۰۱)
هتل
درجه هتل
نوع اتاق
قیمت (هرنفر / تومان)
Hilton Baku
۵
۲ تخته
۳۶٬۸۰۰٬۰۰۰
Hilton Baku
۵
۱ تخته
۵۴٬۶۰۰٬۰۰۰
Hyatt Regency Baku
۴
۲ تخته
۲۵٬۹۰۰٬۰۰۰
Hyatt Regency Baku
۴
۱ تخته
۳۲٬۳۰۰٬۰۰۰
Shah Palace
۴
۲ تخته
۲۵٬۷۰۰٬۰۰۰
Shah Palace
۴
۱ تخته
۳۳٬۸۰۰٬۰۰۰
Qafqaz
۳
۲ تخته
۲۱٬۱۰۰٬۰۰۰
Qafqaz
۳
۱ تخته
۲۵٬۵۰۰٬۰۰۰
Rich
۳
۲ تخته
۲۰٬۸۰۰٬۰۰۰
Rich
۳
۱ تخته
۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰
Bolvard Side
۳
۲ تخته
۲۰٬۲۰۰٬۰۰۰
Bolvard Side
۳
۱ تخته
۲۳٬۳۰۰٬۰۰۰
ارسال نظر