قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

۳ شب سفر به چابهار چقدر هزینه دارد؟ + جدول

قیمت انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد چابهار در مهر ماه ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر است؛

۳ شب سفر به چابهار چقدر هزینه دارد؟ + جدول

به گزارش اقتصاد آنلاین، نام بندر چابهار حتما به گوشتان خورده است. نام چابهار با تصور کشتی‌های غول‌پیکر و سواحل تجاری همراه می‌شود.

موقعیت برجسته این بندر، در اخبار و رسانه‌ها، آن را به سوژه‌ای خبری تبدیل می‌کند و کمتر کسی درباره «منطقه آزاد تجاری چابهار» نشنیده است؛ اما در کنار تمام ویژگی‌های برجسته تجاری و صنعتی، این منطقه از جنوب ایران، دیدنی‌های بکر و چشم‌نوازی دارد.

سواحل چابهار با تنوع بالا در شکل ظاهری و فرسایشی آن، زیباترین و پاکیزه‌ترین سواحل جنوبی ایران هستند. این منطقه از ایران با وجود تمام محرومیت‌هایی که دارد، دربردارنده ظرفیت‌های بکر گردشگری است. نمونه‌های این جذابیت‌ها،‌ هیچ کجای دیگر ایران وجود ندارد و تنها در خارج از مرزها می‌توان نمونه‌های آن‌ را یافت.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی این هفته؛ برای ۳ شب سفر رفت و برگشت هوایی به چابهار و اقامت در هتل شاهان مبلغ ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان و ۴ شب اقامت مبلغ ۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل لیپار برای همین نوع سفر و ۳ شب اقامت مبلغ ۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان قیمت ۴ شب اقامت مبلغ ۷,۳۵۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور چابهار ( مهر ماه ۱۴۰۱)
هتل
درجه هتل
مدت اقامت
قیمت (هرنفر / تومان)
شاهان
۴
۲ شب 
۳,۲۰۰,۰۰۰
شاهان
۴
۳ شب
۳,۶۰۰,۰۰۰
شاهان
۴
۴ شب
۳,۹۵۰,۰۰۰
لاله
۴
۲ شب 
۳,۲۵۰,۰۰۰
لاله
۴
۳ شب
۳,۶۵۰,۰۰۰
لاله
۴
۴ شب
۴,۰۰۰,۰۰۰
بین‌المللی فردوس
۴
۲ شب 
۳,۹۵۰,۰۰۰
بین‌المللی فردوس
۴
۳ شب
۴,۶۵۰,۰۰۰
بین‌المللی فردوس
۴
۴ شب
۵,۳۵۰,۰۰۰
لیپار
۵
۲ شب 
۴,۹۰۰,۰۰۰
لیپار
۵
۳ شب
۶,۱۵۰,۰۰۰
لیپار
۵
۴ شب
۷,۳۵۰,۰۰۰
ارسال نظر
ارسال نظر