قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

۴ شب اقامت در هتل های چابهار چقدر پول می خواهد؟ + جدول

قیمت انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد چابهار در تیر ماه ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر است؛

۴ شب اقامت در هتل های چابهار چقدر پول می خواهد؟ + جدول

به گزارش اقتصاد آنلاین، نام بندر چابهار حتما به گوشتان خورده است. نام چابهار با تصور کشتی‌های غول‌پیکر و سواحل تجاری همراه می‌شود.

موقعیت برجسته این بندر، در اخبار و رسانه‌ها، آن را به سوژه‌ای خبری تبدیل می‌کند و کمتر کسی درباره «منطقه آزاد تجاری چابهار» نشنیده است؛ اما در کنار تمام ویژگی‌های برجسته تجاری و صنعتی، این منطقه از جنوب ایران، دیدنی‌های بکر و چشم‌نوازی دارد.

سواحل چابهار با تنوع بالا در شکل ظاهری و فرسایشی آن، زیباترین و پاکیزه‌ترین سواحل جنوبی ایران هستند. این منطقه از ایران با وجود تمام محرومیت‌هایی که دارد، دربردارنده ظرفیت‌های بکر گردشگری است. نمونه‌های این جذابیت‌ها،‌ هیچ کجای دیگر ایران وجود ندارد و تنها در خارج از مرزها می‌توان نمونه‌های آن‌ را یافت.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی این هفته؛ برای سفر رفت و برگشت هوایی به چابهار و ۲ شب اقامت در هتل لیپار مبلغ ۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت ۴ شب اقامت مبلغ ۵,۹۵۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است با همین نوع سفر هتل سپیده قیمت ۳ شب اقامت مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان و ۴ شب اقامت مبلغ ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور چابهار ( تیرماه ۱۴۰۱)
هتل
درجه هتل
 مدت اقامت 
قیمت (هرنفر / تومان)
لیپار
۴
۳ شب 
۴,۹۰۰,۰۰۰
لیپار
۴
۴ شب 
۵,۹۵۰,۰۰۰
فردوس
۴
۳ شب 
۴,۲۰۰,۰۰۰
فردوس
۴
۴ شب 
۴,۹۵۰,۰۰۰
شاهان
۳
۳ شب 
۳,۳۵۰,۰۰۰
شاهان
۳
۴ شب 
۳,۸۵۰,۰۰۰
شوهاز
۳
۳ شب 
۳,۲۵۰,۰۰۰
شوهاز
۳
۴ شب 
۳,۸۵۰,۰۰۰
آذین
۳
۳ شب 
۳,۲۰۰,۰۰۰
آذین
۳
۴ شب 
۳,۶۵۰,۰۰۰
سپیده
۳
۳ شب 
۳,۰۰۰,۰۰۰
سپیده
۳
۴ شب 
۳,۲۰۰,۰۰۰
ارسال نظر

آخرین خبر ها