قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

قیمت ۳ شب تور هوایی یزد چقدر است؟ + جدول

بررسی هزینه های انواع تور گردشگری مقصد شهر یزد در تیر ماه ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر است؛

قیمت ۳ شب تور هوایی یزد چقدر است؟ + جدول

به گزارش اقتصاد آنلاین، در فصل زیبای بهار همه‌چیز تازه شده و ایران رنگ‌وبویی جدید با رایحه‌ی گل‌های بهاری به خود می‌گیرد. در هر شهر ایران که قدم بگذارید؛ در کوچه‌پس‌کوچه‌هایش بوی گل و شکوفه‌های جذاب را استشمام خواهید کرد. شهر یزد نیز از این قاعده مستثنی نیست و آماده‌ی میزبانی از شما در این فصل است.

از آنجایی که بهترین زمان سفر به یزد، عید نوروز و فصل بهار نیز معرفی می‌شود؛ این استان شلوغی زیادی را تجربه می‌کند. توریستان، گردشگران و مسافران زیادی در بهار به یزد مراجعه می‌کنند و بیش‌از همیشه این استان پرتردد می‌شود.

همچنین آب و هوای یزد در بهار، معتدل و بسیار دلپذیر می‌شود و سفر را برای شما لذت‌بخش می‌کند. البته بهتر است توجه کنید اگر برای کویرگردی به یزد می‌آیید، بهترین زمان سفر به یزد فصل پاییز و زمستان است. در غیراین صورت در بهار نیز می‌توانید از جاهای دیدنی یزد دیدن کنید و ایام خوشی را برای خود و همسفرهایتان رقم بزنید.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی، برای ۲ شب سفر رفت و برگشت هوایی به یزد و اقامت در هتل مشیرالممالک مبلغ ۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان و قیمت ۳ شب اقامت مبلغ ۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالی است که هتل فیروزه برای ۲ شب اقامت با همین نوع سفر مبلغ ۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان و قیمت ۳ شب اقامت مبلغ ۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی یزد ( تیرماه / ۱۴۰۱)
هتل
درجه هتل
مدت اقامت 
قیمت (هرنفر / تومان)
مشیرالممالک
۵
۲ شب 
۲,۸۵۰,۰۰۰
مشیرالممالک
۵
۳ شب 
۳,۳۵۰,۰۰۰
پارسیان صفائیه
۵
۲ شب 
۲,۸۵۰,۰۰۰
پارسیان صفائیه
۵
۳ شب
۳,۸۰۰,۰۰۰
ارگ جدید
۴
۲ شب 
۲,۳۵۰,۰۰۰
ارگ جدید
۴
۳ شب
۲,۸۰۰,۰۰۰
لاله
۳
۲ شب 
۲,۳۵۰,۰۰۰
لاله
۳
۳ شب
۲,۴۰۰,۰۰۰
سنتی مظفر
۳
۲ شب 
۲,۳۰۰,۰۰۰
سنتی مظفر
۳
۳ شب
۲,۳۰۰,۰۰۰
فیروزه
۳
۲ شب 
۲,۱۵۰,۰۰۰
فیروزه
۳
۳ شب
۲,۳۰۰,۰۰۰
ارسال نظر

آخرین خبر ها