دیدگاه : ۰
قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

۳ شب سفر رفت و برگشت زمینی به قشم چقدر هزینه دارد؟ + جدول

بررسی هزینه های انواع تورهای گردشگری به مقصد قشم در اردیبهشت ماه به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ سفر به قشم نه تنها شما را با فرهنگ و آداب و رسوم مردم این خطه از سرزمین پهناور ایران آشنا خواهد ساخت، بلکه اطلاعات بسیار مفیدی را راجع به اماکن دیدنی، اقامتگاه ها، مراکز خرید و بازارهای این شهر شگفت انگیز به شما عرضه خواهد کرد.

جزیره زیبای قشم دیگر رازی سرپوشیده نیست، تصاویر طبیعت تماشایی و جاذبه های گردشگری این مقصد دیدنی چنان فضای مجازی را اشباع کرده که دیگر هیچ کس با این جزیره شگفت انگیز و رویایی بیگانه نیست.

از مواهب طبیعی خاص و جاذبه های منحصربفردش گرفته تا سبک زندگی متفاوت و آداب و رسوم مردمان دوست داشتنی و میهمان نوازش، قشم به خوبی توانسته هویتی مستقل و جدا از کشورمان را برای خود بوجود آورد و به منطقه ای متمایز مبدل گردد.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری این هفته، برای سفر رفت و برگشت زمینی به قشم هتل ۴ ستاره آرتا قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان اعلام کرده است.

این در حالی است که هتل ۳ ستاره رخسار برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است .

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها و تفاوت درنوع  ارائه خدمات هتلداری و .همچنین سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور قشم (۳ شب / اردیبهشت ماه ۱۴۰۱)
هتل
درجه هتل 
نوع اتاق 
قیمت  (هرنفر / تومان)
آرتا
۴
۲ تخته
۲,۵۰۰,۰۰۰
آرتا
۴
۱ تخته
۴,۴۰۰,۰۰۰
ساحل طلایی
۴
۲ تخته
۲,۳۵۰,۰۰۰
ساحل طلایی
۴
۱ تخته
۴,۰۷۰,۰۰۰
آتامان
۴
۲ تخته
۲,۱۵۰,۰۰۰
آتامان
۴
۱ تخته
۳,۸۰۰,۰۰۰ 
ارم
۳
۲ تخته
۱,۹۶۰,۰۰۰ 
ارم
۳
۱ تخته
۲,۴۰۰,۰۰۰
هانی
۳
۲ تخته
۱,۷۰۰,۰۰۰ 
هانی
۳
۱ تخته
۲,۸۵۰,۰۰۰
رخسار
۳
۲ تخته
۱,۶۰۰,۰۰۰
رخسار
۳
۱ تخته
۲,۷۵۰,۰۰۰ 
این مطلب برایم مفید است
۱۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها