دیدگاه : ۰
قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

۳ شب اقامت در هتل های چابهار چقدر هزینه دارد؟ + جدول

قیمت انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد چابهار دراردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین، نام بندر چابهار حتما به گوشتان خورده است. نام چابهار با تصور کشتی‌های غول‌پیکر و سواحل تجاری همراه می‌شود. موقعیت برجسته این بندر، در اخبار و رسانه‌ها، آن را به سوژه‌ای خبری تبدیل می‌کند و کمتر کسی درباره «منطقه آزاد تجاری چابهار» نشنیده است؛ اما در کنار تمام ویژگی‌های برجسته تجاری و صنعتی، این منطقه از جنوب ایران، دیدنی‌های بکر و چشم‌نوازی دارد.

سواحل چابهار با تنوع بالا در شکل ظاهری و فرسایشی آن، زیباترین و پاکیزه‌ترین سواحل جنوبی ایران هستند. این منطقه از ایران با وجود تمام محرومیت‌هایی که دارد، دربردارنده ظرفیت‌های بکر گردشگری است. نمونه‌های این جذابیت‌ها،‌ هیچ کجای دیگر ایران وجود ندارد و تنها در خارج از مرزها می‌توان نمونه‌های آن‌ را یافت.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی این هفته؛ برای ۳ شب سفر رفت و برگشت هوایی به چابهار و اقامت در هتل ۲ ستاره سپیده قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۲,۷۳۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالی است که هتل ۵ ستاره لیپار برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۷,۳۳۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور چابهار ( ۳ شب / اردیبهشت ماه ۱۴۰۱)
هتل
درجه هتل 
نوع اتاق 
قیمت (هرنفر/ تومان)
سپیده 
۲
۲ تخته
۲,۷۳۰,۰۰۰
سپیده
۲
۱ تخته
۳,۴۵۰,۰۰۰
شاهان
۳
۲ تخته
۳,۱۵۰,۰۰۰ 
شاهان
۳
۱ تخته
۴,۰۰۰,۰۰۰
لاله
۳
۲ تخته
۳,۱۵۰,۰۰۰ 
لاله
۳
۱ تخته
۴,۰۰۰,۰۰۰
آذین 
۳
۲ تخته
۳,۱۵۰,۰۰۰
آذین 
۳
۱ تخته
۴,۰۰۰,۰۰۰
فردوس
۴
۲ تخته
۳,۴۰۰,۰۰۰
فردوس
۴
۱ تخته
۴,۶۵۰,۰۰۰ 
لیپار
۵
۲ تخته
۴,۸۰۰,۰۰۰
لیپار
۵
۱ تخته
۷,۳۳۰,۰۰۰
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها