دیدگاه : ۰
قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

۳ شب و ۴ روز سفر به سرعین چقدر هزینه دارد؟ + جدول

بررسی هزینه های انواع تورهای گردشگری به مقصد سرعین به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین،  چشمه های آب گرم سرعین که از ژرفای زمین می͏‌جوشد، مهم‌ترین جاذبه‌‌ توریستی این شهر محسوب می‌‌‌شود و هرساله گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را به سمت خود جذب می‌‌‌کند. همه ما دوست داریم برای رهایی از خستگی و گرما تنی به آب بزنیم؛ حال اگر این آب دارای خواص فراوان طبی و درمانی هم باشد که دیگر نور علی نور می‌شود.

استحمام در این آب‌‌‌های گرم موجب تمدد اعصاب، رفع دردهای مفاصلی و روماتیسمی و همچنین درمان بسیاری از بیماری‌‌‌های پوستی می‌‌‌شود. همین امر باعث شده تا سرعین در همه فصول پذیرای مسافران زیادی باشد.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری این هفته ؛ برای ۳شب و ۴ روز سفر رفت و برگشت زمینی به سرعین و اقامت در هتل ۲ ستاره صحت قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۱.۴۰۰۰.۰۰۰ تومان وقیمت اتاق ۳ تخته مبلغ ۱.۲۵۰۰.۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل ۴ ستاره ارشاد قیمت اتاق ۲ تخته با همین مدت اقامت را مبلغ ۱.۶۰۰.۰۰۰ اتومان و قمیت اتاق ۳ تخته را مبلغ ۱.۴۵۰.۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

تور سرعین (۳ شب و ۴ روز /  اردیبهشت ماه ۱۴۰۱)
هتل
درجه هتل
نوع اتاق
قیمت (هرنفر / تومان)
صحت
۲
۲ تخته
۱.۴۰۰۰.۰۰۰
صحت
۲
۳ تخته
۱.۲۵۰۰.۰۰۰
صحت
۲
۴ تخته
۱.۱۰۰.۰۰۰
آپارتمان اترک
۳
۲ تخته
۱.۵۰۰.۰۰۰
آپارتمان اترک
۳
۳ تخته
۱.۴۰۰.۰۰۰
آپارتمان اترک
۳
۴ تخته
۱.۳۰۰.۰۰۰
ارشاد
۴
۲ تخته
۱.۶۰۰.۰۰۰
ارشاد
۴
۳ تخته
۱.۴۵۰.۰۰۰
ارشاد
۴
۴ تخته
۱.۳۰۰.۰۰۰
 رویال پارک
۴
۲ تخته
 ۱.۶۵۰.۰۰۰
 رویال پارک
۴
۳ تخته
۱.۴۵۰.۰۰۰
 رویال پارک
۴
۴ تخته
۱.۳۰۰.۰۰۰
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها