دیدگاه : ۰
قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

قیمت های جالب آفر ویژه تور هوایی چابهار + جدول

قیمت انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد چابهار در فروردین ماه ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین، نام بندر چابهار حتما به گوشتان خورده است. نام چابهار با تصور کشتی‌های غول‌پیکر و سواحل تجاری همراه می‌شود. موقعیت برجسته این بندر، در اخبار و رسانه‌ها، آن را به سوژه‌ای خبری تبدیل می‌کند و کمتر کسی درباره «منطقه آزاد تجاری چابهار» نشنیده است؛ اما در کنار تمام ویژگی‌های برجسته تجاری و صنعتی، این منطقه از جنوب ایران، دیدنی‌های بکر و چشم‌نوازی دارد.

سواحل چابهار با تنوع بالا در شکل ظاهری و فرسایشی آن، زیباترین و پاکیزه‌ترین سواحل جنوبی ایران هستند. این منطقه از ایران با وجود تمام محرومیت‌هایی که دارد، دربردارنده ظرفیت‌های بکر گردشگری است. نمونه‌های این جذابیت‌ها،‌ هیچ کجای دیگر ایران وجود ندارد و تنها در خارج از مرزها می‌توان نمونه‌های آن‌ را یافت.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی این هفته؛ برای سفر رفت و برگشت هوایی به چابهار قیمت ۳ شب اقامت در هتل ۵ ستاره لیپار قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ  ۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۵,۷۵۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل ۳ ستاره شاهان با همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان و قمیت اتاق ۱ تخته مبلغ ۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور چابهار(فروردین ماه ۱۴۰۱)
هتل
درجه هتل
نوع اتاق
قیمت (هرنفر/ تومان)
لیپار     
۵
۲ تخته
۳,۹۵۰,۰۰۰ 
لیپار     
۵
۱ تخته
۵,۷۵۰,۰۰۰
آذین چابهار   
۴
۲ تخته
۳,۶۰۰,۰۰۰
آذین چابهار   
۴
۱ تخته
۵,۱۰۰,۰۰۰ 
فردوس    
۳
۲ تخته
۳,۳۰۰,۰۰۰
فردوس    
۳
۱ تخته
۴,۵۰۰,۰۰۰ 
لاله    
۳
۲ تخته
۳,۰۰۰,۰۰۰
لاله    
۳
۱ تخته
۳,۹۵۰,۰۰۰
شاهان    
۳
۲ تخته
۳,۰۰۰,۰۰۰
شاهان    
۳
۱ تخته
۳,۹۵۰,۰۰۰
سپیده   ۲ ۲ تخته ۲,۶۵۰,۰۰۰ 
سپیده   ۲ ۱ تخته ۳,۳۵۰,۰۰۰ 
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها