تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱
استاندار تهران اعلام کرد؛

افزایش ۴۹ درصدی مسافرت های نوروزی

استاندار تهران از افزایش ۴۹ درصدی مسافرت ها در ایام نوروز خبر داد و گفت: استان تهران در ایام نوروز هم پذیرای مسافران بوده و هم اعزام مسافرین را شاهد بودیم.

به گزارش اقتصاد آنلاین از استانداری تهران، محسن منصوری ضمن تبریک سال جدید، با بیان اینکه در ایام عید پایتخت امن توام با آرامش داشتیم، افزود: افزایش ۴۹ درصدی اعزام مسافران از تهران را شاهد بودیم که بخشی ناشی از کم تر شدن کرونا و بخشی به سبب افزایش فضای نشاط و امید در جامعه است.

استاندار تهران عنوان کرد: در ایام پایانی سال رونقی در خرید و فروش و شب عید به وجود آمد و خوشبختانه باز آرامی داشتیم که با هماهنگی و مراقبت دستگاه‌ها تلاش می شود در ایام تعطیلات نوروز این وضعیت ادامه پیدا کند.

منصوری با اشاره به تاکید رییس جمهور مبنی بر استانداران و فرمانداران در ایام عید در محل مأموریت، بیان کرد: پیگیری ستاد خدمات سفر و کاهش تلفات جاده‌ای مورد تاکید رئیس جمهور بوده که جلسات به صورت روزانه در این زمینه برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در استان تهران به صورت روزمره با توجه به حجم ترددها حوادثی را شاهد بودیم ولی با پیگیری و مراقبت وضعیت کنترل شد.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • عبداله
    ۰ ۰

    پارسال را مقایسه میکنند و میگویند مسافرت افزایش داشت 3 سال پیش را مقایسه کنید ببینید با توجه به افزایش جمعیت و خرزد ماشین ما افزایش مسافرت داشتیم خیر نداشتیم چون وضع مردم خوب نیست چون پارسال مسافرت به خاطر کرونا صفر بود امسال کمی افزایش داشت و اون هم همان چند درصد قلیل کشور هستند.که وضع مالی شان خوب بود و هست و همیشه هم هست

دیگر رسانه‌ها