دیدگاه : ۰
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

آفرهای ویژه تور یزد در هفته دوم نوروز ۱۴۰۱ + جدول

قیمت جدید تور زمینی به مقصد شهر یزد ویژه نوروز ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین، در فصل زیبای بهار همه‌چیز تازه شده و ایران رنگ‌وبویی جدید با رایحه‌ی گل‌های بهاری به خود می‌گیرد. در هر شهر ایران که قدم بگذارید؛ در کوچه‌پس‌کوچه‌هایش بوی گل و شکوفه‌های جذاب را استشمام خواهید کرد. شهر یزد نیز از این قاعده مستثنی نیست و آماده‌ی میزبانی از شما در این فصل است.

از آنجایی که بهترین زمان سفر به یزد، عید نوروز و فصل بهار نیز معرفی می‌شود؛ این استان شلوغی زیادی را تجربه می‌کند. توریستان، گردشگران و مسافران زیادی در بهار به یزد مراجعه می‌کنند و بیش‌از همیشه این استان پرتردد می‌شود.

همچنین آب و هوای یزد در بهار، معتدل و بسیار دلپذیر می‌شود و سفر را برای شما لذت‌بخش می‌کند. البته بهتر است توجه کنید اگر برای کویرگردی به یزد می‌آیید، بهترین زمان سفر به یزد فصل پاییز و زمستان است. در غیراین صورت در بهار نیز می‌توانید از جاهای دیدنی یزد دیدن کنید و ایام خوشی را برای خود و همسفرهایتان رقم بزنید.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی ویژه  هفته دوم نوروز ۱۴۰۱، برای سفر رفت و برگشت زمینی با قطار ۴ تخته ، هتل ۳ ستاره فیروزه قیمت ۳شب اقامت را  ۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان و قیمت ۴شب اقامت را ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان اعلام کرده است.

این در حالی است که هتل ۴ ستاره داد برای همن نوع سفر قیمت ۳ شب اقامت را ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت ۴ شب اقامت مبلغ ۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

قیمت تور زمینی یزد (ویژه هفته دوم نوروز ۱۴۰۱)
هتل
درجه هتل
مدت اقامت
قیمت (هرنفر/ تومان)
فیروزه
۳
۳ شب
۱,۱۹۰,۰۰۰
فیروزه
۳
۴ شب
۱,۳۰۰,۰۰۰
فاضلی
۳
۳ شب
۱,۲۹۰,۰۰۰
فاضلی
۳
۴ شب
۱,۴۴۰,۰۰۰
خوان دوحد
۳
۳ شب
۱,۵۰۰,۰۰۰
خوان دوحد
۳
۴ شب
۱,۷۰۰,۰۰۰
ارگ جدید
۴
۳ شب
۱,۹۰۰,۰۰۰
ارگ جدید
۴
۴ شب
۲,۲۰۰,۰۰۰
داد
۴
۳ شب
۲,۱۰۰,۰۰۰
داد
۴
۴ شب
۲,۳۵۰,۰۰۰
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها