دیدگاه : ۰
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت ۴ شب اقامت در هتل های چابهار چقدر است؟ + جدول

قیمت انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد چابهار در اسفند ماه ۱۴۰۰ به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین، نام بندر چابهار حتما به گوشتان خورده است. نام چابهار با تصور کشتی‌های غول‌پیکر و سواحل تجاری همراه می‌شود. موقعیت برجسته این بندر، در اخبار و رسانه‌ها، آن را به سوژه‌ای خبری تبدیل می‌کند و کمتر کسی درباره «منطقه آزاد تجاری چابهار» نشنیده است؛ اما در کنار تمام ویژگی‌های برجسته تجاری و صنعتی، این منطقه از جنوب ایران، دیدنی‌های بکر و چشم‌نوازی دارد.

سواحل چابهار با تنوع بالا در شکل ظاهری و فرسایشی آن، زیباترین و پاکیزه‌ترین سواحل جنوبی ایران هستند. این منطقه از ایران با وجود تمام محرومیت‌هایی که دارد، دربردارنده ظرفیت‌های بکر گردشگری است. نمونه‌های این جذابیت‌ها،‌ هیچ کجای دیگر ایران وجود ندارد و تنها در خارج از مرزها می‌توان نمونه‌های آن‌ را یافت.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی این هفته، برای ۳شب اقامت در هتل ۴ ستاره لاله مبلغ ۴,۱۵۰,۰۰۰ تومان و برای ۴شب مبلغ ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالی است که هتل ۵ ستاره لیپار قیمت ۳شب اقامت را ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان  و قیمت ۴شب اقامت را ۷,۱۰۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور چابهار ( اسفندماه ۱۴۰۰)
هتل
درجه هتل
مدت اقامت
قیمت (هرنفر/تومان)
لاله
۴
۳شب
۴,۱۵۰,۰۰۰
لاله
۴
۴شب
۴,۵۰۰,۰۰۰
آذین
۳
۳شب
۴,۳۰۰,۰۰۰
آذین
۳
۴شب
۴,۸۰۰,۰۰۰
بین‌المللی فردوس
۴
۳شب
۵,۱۵۰,۰۰۰
بین‌المللی فردوس
۴
۴شب
۵,۹۰۰,۰۰۰
لیپار
۵
۳شب
۶,۰۰۰,۰۰۰
لیپار
۵
۴شب
۷,۱۰۰,۰۰۰
شاهان ۴ ۳شب ۵,۰۰۰,۰۰۰
شاهان ۴ ۴شب ۵,۷۰۰,۰۰۰
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها