{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 401666

رئیس سازمان فضایی کشور جهانی‌شدن یزد را ازجمله ظرفیت‌های موجود این شهر دانست و گفت: ایجاد پارک گردشگری فضاپایه می‌تواند علاوه بر ایجاد زمینه جذب بیشتر گردشگر در بحث آموزشی نجوم نیز مؤثر باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، رئیس سازمان فضایی کشور در سفر به استان یزد در نشستی با شهردار و اعضای شورای شهر، طرح ایجاد پارک گردشگری فضاپایه را بررسی کرد.

مرتضی براری در این نشست، جهانی‌شدن یزد را ازجمله ظرفیت‌های موجود این شهر دانست و گفت: ایجاد پارک گردشگری فضاپایه می‌تواند علاوه بر ایجاد زمینه جذب بیشتر گردشگر در بحث آموزشی نجوم نیز مؤثر باشد.

وی هدف از اجرای این طرح را اقتصادی کردن مقوله فضا در یزد برشمرد و افزود: این مهم می‌تواند با ایجاد رغبت بیشتر گردشگران برای سفر به این استان صورت گیرد.

رئیس سازمان فضایی کشور همچنین بابیان اینکه این طرح با مشاوره کارشناسان این سازمان، مشارکت بخش خصوصی و همکاری شهرداری صورت خواهد گرفت، عنوان کرد: پس از بازنگری‌های گسترده و تائید نهایی شورای شهر و شهرداری یزد در سه مرحله که مرحله اول آن با در نظر گرفتن جایگاه بافت تاریخی در مساحت سه هکتار اجرایی می‌شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری