کد خبر 388959

بر اساس اعلام استاندار کربلا؛

شمار زائران اربعین به بیش از ۱۷میلیون نفر رسید

شمار زائران اربعین امسال در مقایسه با دو سال قبل، دو میلیون نفر بیشتر بود.

به گزارش السومریه نیوز عراق، استاندار کربلا اعلام کرد: تعداد زائران مراسم زیارت اربعین امام حسین (ع) به بیش از 17 میلیون نفر رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما، «نصیف الخطابی» استاندار کربلا امروز در نشست خبری گفت: امسال تعداد زائران در مراسم اربعین امام حسین علیه السلام به بیش از 17 میلیون زائر رسید و طرح های حمل و نقل و بهداشت نیز بسیار خوب و ممتاز بود.

«قیس المحمداوی» فرمانده عملیات "الفرات الأوسط" هم در این نشست خبری گفت: این طرح بسیار خوب بود و آنرا بدون هیچگونه نقصی با موفقیت انجام دادیم.

علی الحمدانی فرمانده عملیات الفرات الأوسط بسیج مردمی عراق نیز گفت: با همه نیروهای امنیتی در قالب یک نیروی واحد عمل کردیم و با این طرح دقیق موفقیت بزرگی در همه استان های مورد نظر بدست آوردیم.

سرلشکر احمد الزوینی فرمانده پلیس کربلا هم در این باره گفت: طی ده روز کربلا پذیرای میلیون ها زائر اربعین از داخل و خارج عراق بود و امروز ثمره همکاری با همه نیروهای امنیتی را چیدیم.

بر اساس گزارش شبکه العالم ،آستان مقدس حضرت عباس (ع) در شهر کربلای معلی اعلام کرد شمار زائران زیارت اربعین امام حسین (ع) در سال کنونی، به بیش از ۱۵ میلیون نفر رسید. آستان مقدس حضرت عباس (ع) با انتشار بیانیه ای، اعلام کرد شمارش زائران شامل دوره‌ای از روز ششم تا نیمه روز بیستم ماه صفر است و شمارش از طریق سامانه شمارش الکترونیکی در آستان مقدس انجام شد.
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری