{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 361905

یونگاس نام جاده ای است که بسیاری از افراد معتقدند جاده مرگ است. درواقع سفر به این جاده با مخاطراتی جدی همراه است و می تواند باعث شود افراد به کام مرگ کشیده شوند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل انتخاب، جاده یونگاس از دید برخی از افراد جاده ای جذاب و مناسب برای گردشگری است و از دید برخی دیگر جاده ای که بسیار خطرناک است و یاداور مرگ. به هر حال چیزی که مشخص است، این است که سفر در این جاده می تواند مخاطراتی جدی برای مسافرانی ایجاد کند که به بولیوی سفر می کنند.

death

این جاده که دو طرفه است، درواقع فقط برای سفر یک وسیله نقلیه جا دارد، بنابراین به اندازه کافی وسیع است تا بتواند یک وسیله نقلیه را عبور دهد اما وقتی صحبت از 2 وسیله نقلیه می شود ماجرا به کلی تغییر می کند. این جاده در ارتفاع 4،650 متر (15،260 پا) بالاتر از سطح دریا قرار دارد و جالب است بدانید توسط زندانیان پاراگوئه در دهه 1930 در جنگ چاکو ساخته شد و از آن زمان تا سال 2006 گسترش یافت.

 برای جلوگیری از هر گونه حادثه ای که ممکن است در جاده رخ دهد، وسایل نقلیه معمولا در سمت چپ جاده حرکت می کنند تا دید بهتری داشته باشند. این مسیر در طول فصل های بارانی به شدت خطرناک می شود و آب باران می تواند مسیر را لغزنده کند. جاده یونگاس در سال 1995 به عنوان "خطرناک ترین مسیر جهان" نامگذاری شد.

جالب است بدانید با وجود همه مخاطرات موجود در این جاده، دوچرخه سواران کوهستانی این جاده را بسیار دوست دارند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری