{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 231337

معاون پشتیبانی امور دام مطرح کرد؛

معاون شرکت پشتیبانی امور دام گفت: کشتارگاه‌هایی ساخته‌ایم که در بعضی از کشورهای اروپایی مشابه آن وجود ندارد، اما نتیجه آن چندان خوب نیست.

محمدرضا حزبئی، امروز ( ۲۲ آبان) در آیین تودیع و معارفه مدیرکل پشتیبانی امور دام خراسان‌جنوبی، با بیان اینکه تولید یکی از کارهایی است که ریسک و مشکل دارد، اظهار کرد: در مرحله اول تصور می‌شود پشتیبانی تولید و سرمایه‌گذاری شرکت سهامی پشتیبانی امور دام موظف است تمام نیازهای دام را تامین کند، اما ساختار تشکیلاتی و توان امکان این امر را فراهم نمی‌کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، معاون شرکت سهامی پشتیبانی امور دام بیان کرد: در شرایط تحریم بالای ۱۲ تا ۱۳ درصد نیاز کشور را توانستیم ذخیره کردیم.

حزبئی با بیان اینکه باید به گونه‌ای عمل شود که بخش تولید ضرر نکند و مصرف‌کننده نیز از تولیدات و قیمت‌ها راضی باشد، اظهار کرد: شرکت سهامی پشتیبانی امور دام از ترکیب سه شرکت گوشت، علوفه و طیور شکل گرفته است.

معاون پشتیبانی تولید و سرمایه‌گذاری شرکت سهامی پشتیبانی امور دام تصریح کرد: این شرکت بسیاری  از وظایف را به بخش خصوصی واگذار کرده است.

حزبئی با بیان اینکه بخش خصوصی قادر است این پتانسیل را مدیریت کند، اظهار کرد: باید کاری کنیم که کیفیت تولید با استانداردهای دنیا هماهنگ باشد.

معاون پشتیبانی تولید و سرمایه‌گذاری شرکت سهامی پشتیبانی امور دام یادآورشد: باید روی تکنیک، کار کرده و بخش خصوصی را نیز توانمند کنیم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری